Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem wysoce inteligentny i dlatego nie mogę znaleźć kobiety życia. Dlaczego?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś 11:57 I podobno mają o***ty bardziej ciasne, jak kobiece pochwy. No chyba, że chłopiec kupi sobie sztuczną, albo coś. x odpada, z miejsca by go zmanipulowała, żeby przejąć władzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11:57 I podobno mają o***ty bardziej ciasne, jak kobiece pochwy. No chyba, że chłopiec kupi sobie sztuczną, albo coś. x odpada, z miejsca by go zmanipulowała, żeby przejąć władzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie lubisz kobiet i tyle. Kiedyś nie lubiłam mężczyzn. Potem poznałam mojego chłopaka i mi przeszło, polecam tę metodę. Być może również z zastosowaniem chłopaka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No racja, w końcu nie bez powodu sztuczne pochwy tyle kosztują, by nie mieć dodatkowych właściwości, w postaci manipulacji facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:07 to ty poszukaj kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi kobieta, skoro mnie, w przeciwieństwie do ciebie, jest dobrze z przeciwną płcią? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ci radzą, żebyś spróbował z facetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płód płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś samotny, cyniczny i chcesz być zauważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek inteligentny jest skuteczny. Jesli chce znależć własciwą kobiete, to znajdzie , nie dorabia ideologii do własnych niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś goowno nie inteligentny, nie rozumiesz prostych zależnosci w związkach, a cały twój spryt koncentruje się na tym żeby sobie POROOCHAĆ, jak u przeciętnego kundla. Nie możesz jednak dostrzec swojej głupoty, bo nikt nie przeskoczy siebie samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba odwrotnie - to facetów przerażają inteligentne kobiety. Bo facet - choćby nie wiadomo jak inteligentny - zawsze ulegnie fajnym cyckom czy doopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zdrad by nie było gdyby kobiety nie dawały doopy na lewo i prawo" xxx hahaha!!! tak sobie wmawiaj :D zdrad by nie było jakbyście panowali nad swoimi kootasami... a że nie potraficie, to do kogo masz o to pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie tylko wobec facetów i też jestem singielką. Od razu wyczuwam wszystkie wyuczone teksty, wyczuwam czy koleś próbuje mnie bajerować, zadaję takie pytania, że zostawiam pewnych siebie podrywaczy ze szczęką na podłodze, a w każdej sprzeczce z moim byłym od razu zwyciężałam na logiczne argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"powtarzam zatem raz jeszcze - jak sooka nie da, to pies nie weźmie.." Jakie zezwierzecenie . Ludzie maja rozum . Nie kieruja sie zwierzecym instynktem jak np. psy . Kiedys tez tak myslalam , ale prawda jest taka , ze zarowno mezczyzni jak i kobiety maja rozum , wole i swiadomosc . Facet nie jest niemyslacym psem .Tym roznimy sie od zwierzat i jestesmy najwyzej w ewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"powtarzam zatem raz jeszcze - jak sooka nie da, to pies nie weźmie.." Jakie zezwierzecenie . Ludzie maja rozum . Nie kieruja sie zwierzecym instynktem jak np. psy . Kiedys tez tak myslalam , ale prawda jest taka , ze zarowno mezczyzni jak i kobiety maja rozum , wole i swiadomosc . Facet nie jest niemyslacym psem .Tym roznimy sie od zwierzat i jestesmy najwyzej w ewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×