Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie pomocny mąż

Polecane posty

Gość gość

Hej mam problem z moim mężem. Jesteśmy razem 6 lat po ślubie 5 mamy dwojke dzieci a on z tygodnia na tydzień gorszy. Pracuje jako mechanik po 10 godzin dziennie w soboty 6/7 ja go rozumiem ze zmęczony ale dlaczego on nie rozumie mnie ? Siedzę od rana do wieczora sama z tymi kochani dzieciakami sprzątam gotuje a on wraca siada i podaj wynies dzieci uspij. Zero czasu dla siebie. Nie mogę nigdzie wyjść bez dzieci bo on chce odpocząć a sam ze mną nie pójdzie bo mu się nie chce jedynie gdzie to do mamy pojedzie.. zero spacerów zero pomocy z jego strony . Nawet głupiej kawy mi nie zrobi rano a wieczorem do seksu pierwszy mowie ze zmęczona jestem i chce iść spać to ten a co ty takiego robiłaś pff wszystkiego się odechciewa. Marze o chwili dla siebie o tym żeby wyjść z koleżanką na zakupy czy na kawę. Co ja mam z nim zrobić miała któraś taki ciezki przypadek ? Na boku raczej nikogo nie ma bo ze smarów raczej do żadnej nie zjeżdża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Niepytaj sie go tylko postaw przed faktem dokonanym. W sobote powiedz ze WYCHODZISZ SAMA NA ZAKUPY ubierz sie i porostu sama wyjdz.. jak taki cwaniak niech siedzi z dzieciakami sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo wlasnie dzisiaj sie poklocilismy m.in. maz nie zmienia pieluch, nie robi mleka bo karmie piersia ,nie kapie, nie obcina paznokci itd... a powiedzial mi ze "co jest jeszcze takiego czego nie robie przy dzieciach?". Dzisiaj syn nie chcial pojsc do przedszkola( chodzi trzy dni w tygodniu po 5 godzin- moeszkamy za granica i nikt nam nie pomaga) a maz na to zeby nie poszedl dzisiaj i w ogole jak nie lubi to zeby nie chodzil- czyli ma byz ze mna 24h na dobe 7 dni w tygodniu w domu? Jeszcze troche a oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn za miesiac skonczy 3lata a corka ma 10 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki zmeczony praca,ze w domu nic nie pomoze to skad on bierze nagle sile na seks wieczorem.wymagaj troche od niego,ty tez z**********z jak wol w domu.niech posiedzi czasem sam pare godzin z dzieciakami to sie dowie czy to nie zap*****l..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×