Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IrekMaj

warsztat samochodowy

Polecane posty

Gość aroooo

Jeśli chodzi o sprzedaż i  naprawę rozruszników i alternatorów to w Zielonej Górze warto się udać do zakładu elektromechaniki pojazdowej przy Sikorskiego 61. alternator24.pl Solidni są i rzetelni plus ceny mają bardzo przyzwoite. Dostaniecie też tam części do alternatorów i rozruszników wszystkich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warsztat według mnie warto żeby miał od razu lawetę jak np. holowanie-zgorzelec.pl. Dzwonisz po gościa i od razu do warsztatu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramz
Dnia 12.08.2019 o 10:14, Gość Mateusz napisał:

Jesli chodzi o dobry serwis mechaniczny to polecam Ake Robotics, firma dobrze działa, przekonajcie się sami

Mi polecił znajomy tą firmę, musze przyznac, ze kontakt z klientem na wysokim poziomie. Spotkałem sie w swoim życiu z firmami, gdzie naprawdę ten kontakt był niezadowalający 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalezienie zaufanego warsztatu samochodowego jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Opola i rozglądacie się za takim warsztatem to polecam wam mechanika-opole.pl Tam na pewno naprawią wasze auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Markach k.Wawy polecam Auto Matraszek. Kiedyś ASO hondy, dziś serwisują wszystkie marki. Solidni, cenowo OK. Szeroki zakres usług, więc nie trzeba w kilka miejsc jeździć. Ja nawet ubezpieczenie u nich kupuję, bo mają bardzo dobre oferty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×