Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

on nie chce placic alimentow!

Polecane posty

Gość gość
gość dziś I jesteś :P. x Do końca życia będziesz chować zrobionego z nim dzieciaka. A gdy o tatę zapyta, to mu odpowiesz: dałam d_py żonatemu nierobowi z trójką dzieci, bo chciałam być szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
16:18 dokladnie! :D autorko jestes frajerka. :) (o ile to nie prowo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś We frajerstwie, to ona cię nigdy nie przebije :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaluje ze dalam sie w to wciagnac, mowil ze jest nia nieszczesliwy, niechce go straszyc,zadzwonie dzis do niego ze jesli dobrowolnie nie bedzie choc troche placil,bede zmuszona porozmawiac z jegozona, nie chce zeby jegozona (przezkomornika) musiala placic na nasze dziecko:( ona nic zlego nie zrobila a sama jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Cofam to, co napisałem o 16:22. x W byciu ofiarą losu, dorównujesz Michałkowi :P. x Biedne będzie to twoje dziecko, oj biedne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jego żona nie będzie płacić. Dzieciak ma ustalone ojcostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz zdychaj k***o z głodu razem ze swoim bękartem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie ma stwierdzonego, ale jesli zostalo by ustalone sadownie i nie bedzie placil tokomornikmoze wynosic rzeczy z jego domu nawet te ktore kupila jegozona? nie zyczejej zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tak sie nie rozczulajcie nad nia. Zwykla puszczalska szmata leci na zajetych mezczyzn z kryzysem w zwiazku a jak sa konsekwencje ro robi z siebie ofiare. W islamie by ja ukamienowano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok zamykam temat bo nie bede sluchac jak ktos mnie szkaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:44 to nie jest wszystko takie proste jak moze sie wydawac.oni maja trojke dzieci.wiec same alimenty beda bardzo niskie.jak ona nie pracuje a on sciemnia ze jest na bezrobotnym.zabierajac im cos bedza krzywdzone jedne dzieci zeby pomagac innemu.skomplikowane to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rzeczywiście tępa z ciebie dzida, skoro znaczenia słowa "szkaluję" nie rozumiesz :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich co płodzą dzieci i nie mają na ich utrzymanie powinno się KASTROWAĆ. Wtedy sami poszukaliby dobrze płatnej pracy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego zona pracuje, z tego co slyszalam on tez ale twierdzi ze nie pracujei ze jak bede on niego wymagacto skrzywdze jego dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty jesteś taka głupia od urodzenia, czy miałaś jakiś wypadek :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonie do niego za godzinei sprobuje za;atwictopo cichu tak zeby nikt sie nie dowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal ci jego żony??A wcześniej nie było ci jej żal??Powiedz jej może s********a na zbity ryj wyrzuci to sobie go weźmiesz u będziesz szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to zaglupie teksty? oczywiscie ze bylo mi jej zal ale kazdy mysli wpierwo swoim szczesciupozniej o szczesciu obcych ludzi.i tak, szkoda mi tej kobiety on wczesniejobiecywal ze odejdzie a terazja zostaje z niczym, nawet bez alimentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mu sms ze ma ostatnia szanse sie dogadac a jak nie to pojdziesz do prawnika. Niech wybiera. Swoja droga powinnas sie wstydzic ale dziecko nie jest winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mi wstyd. Napisalam mu wiadomosc sms ze chce porozmawiac w przeciwnym raziejegozona sie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O swoim szczęściu zbudowanym na cudzym nieszczęściu??No to masz to swoje szczęście i ciesz się nim na całego. Co ci stoi na przeszkodzie żaden problem jak nie chce płacić alimentów to może niech wychowuje dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz mu że jak nie będzie płacił alimentów to przyniesiesz mu to dziecko do domu i zostawisz! trójka czy czwórka dzieci w domu to już nie ma aż takiego wielkiego znaczenia dla budżetu - przy trójce i czwarte się naje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaną 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zrobił żonie kolejne dziecko po tym jak mu powiedziałaś że jesteś z nim w ciąży? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mi wstyd. Napisalam mu wiadomosc sms ze chce porozmawiac w przeciwnym raziejegozona sie dowie. x tobie nie o alimenty chodzi tępa dzido tylko o spotkanie z nim, żeby znów się pieprzyć. chcesz porozmawiać? nie ty chcesz go szantażować, że jak nie będzie cię bzykał to o wszystkim powiesz jego żonie. gdyby ci chodziło tylko o alimenty na dziecko to już dawno złożyłabyś w sądzie pozew o ustalenie ojcostwa i alimenty, ale ty głupia ściero dobrze wiesz, że jak go pozwiesz to już więcej nie zobaczysz, tylko kasę będzie ci przesyłał na bękarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce sie juz z nimwiazac! co za bzdura! nic nie wiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19,19 lecz sie na leb p******a kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś p********a to jesteś ty psychiczna k***o j****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto honoru to ty nie masz podobnie jak on już od dawna. Więc masz dwa wyjścia albo pozwać go o ojcostwo albo odwalić się i żyć bez alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20,15 jedyne co potrafisz to wyzywac autorke chamko , patologia jestes co zdania nie potrafisz napisac bez wyzwisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×