Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

on nie chce placic alimentow!

Polecane posty

Gość gość
teraz sama nie pracujewiec jakmamnie wymagac alimentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwonil do mnie teraz, i sie rozplakal ze on nie ma kasy zebym nie szla do jego zony bo jest w zagrozonej ciazy i straci dziecko przeze mnie ze kiedys odda mikase jak bedzie mial ale jego zona nie moze sie dowiedziec bo straci dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 20,15 jedyne co potrafisz to wyzywac autorke chamko , patologia jestes co zdania nie potrafisz napisac bez wyzwisk x Jesteś taką samą kretynką jak ta autorka. Gdyby jej chodziło tylko o alimenty na dziecko, to wysłałaby smsa o treści : czekam na kasę dla dziecka do jutra wieczorem. Jak nie dostanę, to spotkamy się w sądzie, a nie że chce porozmawiać z nim. No to zadzwonił do niej i sobie porozmawiali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sama nie pracujewiec jakmamnie wymagac alimentow? xxxxxxxxxx hahahaha to jednak prawda, że tylko najgorsze pustaki zostają kochankami żonatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu mówi o kochaniu? Zwykle rypanko było i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja c**a twoja ciąża twoja odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,pomijam kwestie,ze jego zona jest niby w zagrozonej ciazy. TWOJE dziecko jest tak samo jego,jak te,ktore ma z zona. Dlaczego umie marwic sie o zdrowie jednego dziecka,a nie przejmuje sie tym czy wasze dziecko ma na pieluchy czy leki? Sama jestem samotna matka,narzeczony zostawil mnie,gdy dowiedzial sie o dziecku i serio,nie obchodziloby mnie to czy jego zonie cos sie stanie,jego dzieci beda chodzic glodne czy co,bo NAJWAZNIEJSZE DLA MNIE JEST MOJE DZIECKO. I zrobilabym wszystko,zeby jemu nic nie brakowalo. Moze jestem bezwgledna suka,ale przede wszystkim jestem matka. A on zrobil dzieciaka zonie,po tym jak Ty w ciazy juz bylas? Jak zaszlas,trzeba bylo od razu isc do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i co by to dało, gdyby poszła do tej żony, jak ona do sądu nie che iść. Najwyraźniej sama nie jest pewna czyje to dziecko i szuka jelenia. Ma rację facet, że nie płaci, bo nie ma żadnej pewności czy to jest jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierdolę teraz oboje się martwią o jego żonę w zagrożonej ciąży. Kurwa obłuda na całego facet nie ukrywał że ma rodzinę więc i taki scenariusz był możliwy. Facet kłamał bo chciał sobie na boku poruchać teraz mu się grunt pali pod nogami to jest i zagrożona ciąża.Nie żal mi takich kureskich bab świadomie dla własnego szczęścia rozpierdalają życie innym. Chciałaś szczęścia to je masz teraz aż kipisz tym szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mi wstyd. Napisalam mu wiadomosc sms ze chce porozmawiac w przeciwnym raziejegozona sie dowie. xxxx A wiesz, że to jest szantaż? Jak on z tobą nie pogada, to ty żonie nagadasz może nawet kłamstw i bzdur. Idź do sądu, a nie stosujesz chore zagrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i dla mnie ten facet to ss..n. Nienawidzę gości co robią dzieci, a potem zostawiają dzieci, kobiety, rodziny. Dranie. Poszukaj wsparcia w rodzinie, przyjaciołach i idź do sądu, bo masz 100% prawo do alimentów, bez względu na intencje jego czy twoje. To jest oczywiste. Masz rację, masz prawo bezdyskusyjnie. To jedna strona medalu. Bo z drugiej strony to można podejrzewać, że Twoje intencje też nie były czyste. Dobrze wiedziałaś, że jest żonaty, w co się pakujesz i nie używałaś prezerwatyw, ani tabletek antykoncepcyjnych ? Czy nie sądzisz, że pachnie to naciągnięciem faceta na alimenty ? Który jak zaznaczyłem jest sku..... i powinie też mieć swój rozum. Generalnie, bez żadnych wątpliwości masz prawo do alimentów idź i walcz, ale moralnie mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary facet co ma 2 dzieci i 3 w drodze nie wiedzial jak sie zabezpieczyc , tylko zrobil dziewczynie dzieciaka i s*******il , a ty piszesz ze ona go chciala wrobic w dziecko , to ile on ma lat 18 ? myslal ze bedzie bzykal bez gumy i z tego nie bedzie dziecka czlowieku co ty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary facet co ma 2 dzieci i 3 w drodze nie wiedzial jak sie zabezpieczyc , tylko zrobil dziewczynie dzieciaka i s*******il , a ty piszesz ze ona go chciala wrobic w dziecko , to ile on ma lat 18 ? myslal ze bedzie bzykal bez gumy i z tego nie bedzie dziecka czlowieku co ty piszesz A ona taka biedna dziewczyna wiedziała że to żonaty chuj i co miała jakieś skrupuły?? Jak dla mnie jedno i drugie dno moralne i tyle. Ale przecież ona chciała byc tylko szczęśliwa. No teraz jej kosztem może ktoś inny sobie szczęścia użyje. W końcu wszyscy chcemy byc szczęśliwi po trupach byle do celu. Od orzeczenia alimentów jest sąd i tam się należy udać by ustalic ojcostwo i alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,pomijam kwestie,ze jego zona jest niby w zagrozonej ciazy. TWOJE dziecko jest tak samo jego,jak te,ktore ma z zona. Dlaczego umie marwic sie o zdrowie jednego dziecka,a nie przejmuje sie tym czy wasze dziecko ma na pieluchy czy leki? Sama jestem samotna matka,narzeczony zostawil mnie,gdy dowiedzial sie o dziecku i serio,nie obchodziloby mnie to czy jego zonie cos sie stanie,jego dzieci beda chodzic glodne czy co,bo NAJWAZNIEJSZE DLA MNIE JEST MOJE DZIECKO. I zrobilabym wszystko,zeby jemu nic nie brakowalo. Moze jestem bezwgledna suka,ale przede wszystkim jestem matka. A on zrobil dzieciaka zonie,po tym jak Ty w ciazy juz bylas? Jak zaszlas,trzeba bylo od razu isc do niej. Weź kobieto myśl przez chwilę co jego żona ma z tym wspólnego??Co wsadziła go na nią rozpięła spodnie,zdjęła gacie i powiedziała ****aj...Co ta kobieta jest temu winna?Oni dzieciaka zrobili a do niej z czym chce iśc. Do niego niech idzie może jakiś ochłap dla niej znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie nr 1 - kogo podałaś w urzędzie jako ojciec dziecka? Podałaś go czy wpisałaś ojciec nieznany? Jeśli go podałaś i on temu nie zaprzeczył to podaj do sądu o alimenty i tyle. Jeśli podałaś, że ojciec nieznany to musisz zgłosić do sądu go jako ojca, jeśli się wyprze to sąd zleci badania DNA i wszystko wyjdzie. Facet ma czas do 6 miesiąca od urodzenia dziecka do zaprzeczenia ojcostwa, potem niestety nawet jak nie jego to musi płacić. Chyba, że wygra w sądzie, ale to rzadko się zdarza bo dla sądu niby "najważniejsze jest dobro dziecka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia prowokacja - tak przypuszczam, bo nie wierzę, że tacy głupi żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jaki ona ma teraz problem mianowicie co powie rodzina,co powiedzą znajomi jak się dowiedzą o żonatym tatusiu. Koleżanki pani bójcie bo moze w trosce o swoje szczęście bo to przecież najważniejsze to wy bedziecie kolejnymi ofiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co weź adwokata!!! głupie baby !!! za co on ma płacic ci alimenty??? ty sie ciesz brzydulu że ci zrobił bachora bo ci wyświadczył przysługę a ta jeszcze pazerna sucz na kase!!! moja stara też mnie chciała naciągnąć ale na szczęście udaje życie kloszarda a w rzeczywistości mam w chuj oszczędności i wszystko przepijam i mam w dupie te wywloke !!! sram do tyja samotnym matkom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×