Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szablowa

SKAM

Polecane posty

Gość gość
Byłoby świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe,czy kolejne sezony beda rownie dobre co 3, bo to glownie od niego rozpoczela sie wielka popularnosc Skam na swiecie. Aktor grajacy Isaka w poprzednich sezonach postac raczej nieciekawa, w 3 zagral niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom. Tarjei przeszedł sam siebie. Nierealne, ale chciałabym żeby i następny sezon też był o nim i Evenie. :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie mialabym nic przeciwko temu, moge na nich patrzec bez konca, te ich spojrzenia...magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powód dla którego wciągnęłam się w Skam. ♡♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądałam od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście, że Chris i William odeszli z obsady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w 4 sezonie ich raczej nie bedzie. Jeden poszedl do wojska a drugi gra w innym serialu. Ja plakac po nich nie bede, mysle ze sa ciekawsze postacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo. Przeżyję bez nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że utrzyma poziom z nowym sezonem. Serial stał się globalnie popularny dzięki sezonowi trzeciemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że tak. Wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny serial, pokazuje jak mozna akceptowac drugiego czlowieka. Przyjaciele stoja za soba murem, nie ma dla nich tematow tabu: niechciane ciaze, odmiennosc religijna,homoseksualizm, choroby psychiczne, nam Polakom jeszcze do tego daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałaś/eś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I za to lubię Skam. Być może skłoni kogoś do refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod prosta,wydaloby sie fabula,przekazywane sa naprawde madre tresci,jak cytat z Sany : Jesli uslyszysz,ze ktos uzywa religii jako argumentu dla swojej nienawisci,nie sluchaj go. Uwielbiam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo cytat z Isaka "jedyną rzeczą jaką musimy się przejmować jest następna minuta".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna scena i cytat. Uwielbiam ten serial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam. Nie mogę doczekać się następnego sezonu. Jak odkryłam Skam były już gotowe wszystkie trzy sezony, więc obejrzałam je w kilka dni. A teraz tak dłuży się czas do tego marca. Kogo obstawiacie na najbliższy sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam na Vilde albo Sane mruga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym sezon o Evenie. Ten chłopak to tajemnica. Tak naprawdę, to poza tym,że jest chory,nic o nim nie wiemy. Dlaczego przeniósł się na ostatnim roku, dlaczego ma rok opóźnienia w nauce ? Podobno w Norwegii nie powtarza się klasy. To wszystko jest bardzo intrygujące. Myślę,że można zrobić o nim bardzo ciekawy sezon. Czekam, jak nie 4 to może kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że takich seriali nie puszczali kiedy byłam rówieśniczką serialowych bohaterów. Ech... Fajny przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie postacie strasznie płytkie, obejrzałem 1 sezon i porażka. Najpierw pieprzą się z jednym, potem on leci do kogoś innego i tak cały czas, problemy z d**y. No ale to Norwegia, więc wiadomo, że ich problemy, a nasze to inna bajka. Nieudana podróba Skinsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trochę niedokładne i ty chyba polskich seriali nie widziałeś. A to jest Polska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A problemy polskiej młodzieży to niby jakie? Myślę, że jednak podobne. Dlatego serial i u nas cieszy się dużym zainteresowanym, a młodzi ludzie identyfikują się ze swoimi rówieśnikami z Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny. Dziękuję za polecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dziewczyny z klasy wciągnęły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tam są niby poważne problemy? Jakieś nastoletnie miłostki, a to całe Penetrators... tak, już widzę jak kilkunastu gości posuwa pół szkoły. Dlatego ten serial jest kierowany dla nastolatków, bo takie głupoty tam pokazują, że nikt dorosły by w to nie uwierzył. Nie jestem gejem, ale ten William brzydki jakiś, charakter też ma beznadziejny, nie wiem co te laski w nim widzą. W ogóle jedyne, co tam jest fajne to widoki, bo Norwegia ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie obejrzałeś wiele skoro nie dostrzegasz żadnych problemów albo to nie jest serial dla ciebie. A co do kolesi to mój ulubiony pojawia się dopiero w trzecim sezonie btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Skam było wszędzie w mediach społecznościowych - ja znam stąd. Fajnie, że nasze SKAM PL na facebooku tak się rozrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez kolesie z Penetrators sa malo ciekawi ale Even jest zjawiskowy,nic dziwnego ze Isak wpadł po same uszy,trudno mu sie oprzeć.Ciekawe jak potoczy sie ich historia,czuje jednak ze to nie bedzie sielanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×