Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_komunijny

Komunia św 2017 co na prezent

Polecane posty

Gość tomaszszsz
Do mnie przemawia ta promo na media expert, chyba zdecyduje się na tą konsolę ps4 pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć nie jestem zwolenniczką takich elektronicznych gadżetów to chrześnica zażyczyła sobie telefon - a jej odmówić nie potrafię. ;) Ma być ładny i robić ładne zdjęcia :D znalazłam sobie w ofercie sklepu Mobalu dość duży wybór Xiaomi i chyba na któryś z nich się zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam rower, nie mialam pieniedzy, ale pomogl mi www.vivus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o zegarku na pierwszą komunię świętą? Mnie tutaj: https://sucha24.pl/component/k2/item/8958 przekonali naprawdę mocno. Dawanie samych pieniędzy jest moim zdaniem mocno… mierne. No bo co to za pamiątka? Rodzice wydadzą, a dziecko tych pieniędzy nie zobaczy absolutnie nigdy. To nie ma sensu, a tak to będzie miało jakąś materialną pamiątkę po cioci, wujku itd. Takie ciągłe stawianie pieniędzy nad wszystkim daje dzieciom naprawdę złe wzorce…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo jeszcze macie zamiar się sprzedawać za kilka złotych i wykopywać stare tematy? Żałośni jesteście. Rozumiem, że działacie na zlecenie jakichś firm...ale te firmy już dawno powinny was wykopać. Strzelacie na oślep, wstawiacie linki do starych tematów. No żenada po prostu. Zleceniodawcy...obudźcie się, bo wywalacie kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależało mi na tym, aby być nowoczesnym oraz żeby prezent wyróżnił się na tle innych. Stąd mój pomysł na to, aby chrześniakowi zakupić drona - ostatnio są one coraz bardziej popularne. Pod adresem https://www.import-maszyn.eu/ wpadłem na urządzenie tego typu w super cenie, głupotą byłoby uniknąć takiej oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerbera

My dali śmy biblię dla dzieci na pamiątkę, złoty medali i smartfona. Zamawiałam w bestcena.pl , zaoszczędziłam więc a prezent udany, komunista zachwycony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Dziecko na pewno by się ucieszyło z przejażdżki sportowym autem 🙂 można kupić taki przejazd w Devil-Cars. Wybór torów naprawdę spory tak samo jak i aut. Przejażdżki w roli pasażera zaczynają się już od 99zł, także uważam, że nie jest to wygórowana cena. Wystarczy wejść na ich stronę i dokonać zakupu i tak prezent przychodzi na adres e mail gotowy do wydrukowania i wręczenia 🙂  Są to prezenty dla starszych, młodszych dla kobiet i mężczyzn. Każdego przyprawi i niezapomniane emocje i przeżycia 🙂 Adrenalina 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarczownik

Jedną ze lepszych możliwości jest kupienie jakiegos sprzętu do komputera od fury, jakościowo bardzo dobry i tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odpowiednim prezentem dla dziecka może być też biblia dla dzieci, coś można wybrać np. tutaj:

http://dewocjonalia-roza.pl/ksiazki-religijne-biblie-dla-dzieci-c-69_162.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniuta

My jednak coś z elektroniki kupimy, zastanawiam się pomiędzy smartfonem a tabletem. Dzięki za podpowiedź z tym sklepem bestcena.pl, naprawdę niskie ceny,. można sporo pieniędzy zaoszczędzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia

Ogólnie zazwyczaj daje sie kase bo tak jest najprościej ale może jednak pomyśleć nad daniem prezentu 🙂 ja np swojemu chrześniakowi dałam w prezencie przejażdżkę w roli pasażera sportowym samochodem po torze 🙂 mały był mega zadowolony 🙂 jechał z instruktorem który na prawde rozwina szybką prędkość,chłopak był pod wrażeniem i miał sie czym chwalic przed kolegami 🙂 bo żaden z jego kolegów nie dostał takiego prezentu 🙂 a wiadomo czy to mali chłopcy czy duzi każdy lubi szybkie samochody 🙂 🙂  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a potem znikną, jak to często bywa z pieniędzmi z komunii 🙂

Bilet na przejażdżkę sportowym autem po profesjonalnym torze - bardzo fajny pomysł, ale to chyba jako dodatek do czegoś bardziej namacalnego. Prezent na komunie jest problematyczny, bo z jednej strony chcemy pozytywnie zaskoczyć dziecko, z drugiej, trochę obawiamy się wyjścia poza ramy, które tworzą się z każdym kolejnym rokiem. Budżety też mamy różne. Dobrym pomysłem jest szukanie ofert kierunkowanych właśnie na zbliżające się komunie w sklepach, np https://www.sferis.pl/Prezenty-na-Komunie?utm_source=Sferis&utm_medium=Baner_SG&utm_campaign=KOMUNIA_2019_04_12&utm_content=gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka

polecam czytnik książek e-book, ja kupiłam prime hd firmu inkbook i w maju wręcze swojemu chrześniakowi. Dzieciaki cały czas siędzą teraz w tych telefonach i są zafascynowane elektorniką, więc myślę, że to będzie dobry pomysł, sama mam i jestem zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamp

Moim zdaniem obowiązkowo - empikfoto.pl/fotoprezenty/chrzest_komunia

Po prostu - coś pamiątkowego. Fajnym pomysłem są te drewniane fotoksiążki.

Zakładam, że coś takiego będzie czymś, do czego po prostu będzie się chciało wracać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manad

Może coś z modelarstwa? To fajna pasja, rozwijająca, ucząca cierpliwości, także dla dziecka idealna. Jeśli nie wiecie co konkretnie wybrać to dobrze wam doradzą w sklepie scorpio-polska.eu/ pracują tam fajni specjaliści, nam dobrze pomogli w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja na komunię kupiłam piękne pismo święte dla najmłodszych na stronie Wydawnictwodr i myślę, że to był jeden z najpiękniejszych prezentów, oczywiście poświęcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Warto odwiedzić Empik, to jest wytwórnia prezentów 😄 Ja co prawda nie na komunie tylko na urodziny kupiłem fajnego audiobooka dziewczynie. Na komunie radziłbym coś droższego, takie świeto jest tylko raz w życiu. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

My kupiliśmy na komunię pierwszy zegarek Jordan Kerr. Bardzo trafiony prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłam w ostatnich latach na czterech komuniach, w tym raz mąż był chrzestnym i kupił rower - po uzgodnieniu z rodzicami dziecka. Innym razem kupiliśmy np. drukarkę, encyklopedię na płytach, biżuterię (dla dziewczynki) i nie pamiętam co tam jeszcze. A co poza tym dzieci dostawały? Przede wszystkim pieniądze, ale był też laptop od dziadków, telewizor, tablet, aparat fotograficzny, a w jednym przypadku nawet quad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny lub komunie ? sprawdź tutaj  https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawwi

teraz sie dostaje laptopy , telefony, komputery - mnostwo gadzetow i elektroniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawello

moj synek w tym roku miał komunie, tydzien przed poszlismy z nim do media expert i wybrał sobie konsole 🙂 do tej pory się nią mega cieszy, a przy okazji ja też mam na czym czasami pograc 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodo
Dnia 22.10.2019 o 13:30, Gość pawello napisał:

moj synek w tym roku miał komunie, tydzien przed poszlismy z nim do media expert i wybrał sobie konsole 🙂 do tej pory się nią mega cieszy, a przy okazji ja też mam na czym czasami pograc 😜

I co wzieliscie? ps, xbox, switch? zastanwiam sie co kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Xbox bo można filmy oglądać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jakiś komputer z Media expert, aktualnie mają fajną kampanię dla gamerów, cały sprzet jest w naprawdę niskich cenach a dodatkowo jest w pełni profesjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×