Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy opłaca sie posłać teraz do żłobka, czy będą miejsca?

Polecane posty

Gość gość

Dziecko w połowie kwietnia skończy dwa lata. Obecnie pracuję na pełen etat. Tylko, że mam możliwość pracy w domu w pełnym wymiarze godzin. Tak naprawdę to oddaje zlecenia i pojawiam się w pracy po koniec tygodnia na 2 godz. Sytuacja teraz się zmienia ponieważ od marca muszę wrócić na pracy w siedzibie firmy. I tak się zastanawiam czy można dziecko posłać do żłobka w marcu? Oczywiście wiem, że chodzi o prywatny żłobek. Dziecko nosi pieluchę, są próby odstawienia, ale nie mam pewności, że do marca nam wyjdzie. Niania odpada, ponieważ dziecko źle czuje się w obecności obcej osoby, nawet zakładając, że lepiej je poza. Za to bardzo dobrze czuję się w gronie innych dzieci. Chodzimy do klubu malucha kilka godzin w tygodniu, zabawy itd. Ale oni nie oferują opieki w ramach opieki całodniowej. Jakie są wasze doświadczenia? Poradźcie coś. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłączam się do pytania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W złobku dziecko moze być z pieluchą. A czy będą miejsca? A ozależy od żłobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli znajdziesz wolne miejsca (w co wątpię, niestety), to warto. Twoje dziecko nie zna kalendarza, dla niego to wszystko jedno. :) Myślę, że w żłobku też będzie łatwiej, jak maluch będzie jedynym świeżakiem, a nie jednym z dziesięciorga nowych dzieci, które dopiero się adaptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. Są np. żłobki czy przedszkola otwarte przez cały okres wakacji. Zwłaszcza te prywatne. U mnie żłobek ma możliwość pozostawienia np. w nocy. I wiem, że jeden z rodziców korzystał z tej opcji. Praca zmianowa czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prywatnym powinny być. Najlepiej podzwonić, popytać wśród znajomych. Gdzie mieszkasz? Jeśli w Warszawie to polecam żłobek Misio Pisio. Oddaję tam malucha już dłuższy czas i jestem zadowolona z opieki. Żłobek jest dobrze wyposazony, przystosowany dla dzieci, grupy małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypowiem się w kwestii żłobka ale moja córka poszła do przedszkola ( prywatnego )nietypowo bo w lutym. Tak wyszło z różnych przyczyn ale z perspektywy czasu było ok. I przy okazji ominął ją okres jesienno - zimowy czyli wysyp chorób. Owszem chorowała wiosną ale było znosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×