Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałam się w piosenkarzu! :(

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę przestać o nim myśleć, siedzi mi non stop w głowie. Bez przerwy słucham jego piosenek, niemalże ze łzami w oczach. Podziwiam go, że w tak młodym wieku tyle osiągnął i ma tylu fanów na całym świecie. Podoba mi się dopiero od kilku dni, wcześniej wiedziałam, że ktoś taki istnieje ale nie zagłębiałam się w jego twórczość. A teraz... :( przez tą fatalną "miłość" przestałam marzyć o rodzinie, odechciało mi się mieć nawet chłopaka w realu, uważam, że nikt mu nie dorówna :( śledzę go też na snapchacie, instagramie, facebooku... Wcześniej też mi się różni znani podobali, przechodziło po 2-3 tygodniach, góra miesiąc... Smutne to jest nie wiem co robić, na razie nie mogę myśleć o niczym innym :( PS nie ma dziewczyny, potwierdzone info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biber?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Biber? x Może Cię zaskoczę, ale NIE Bieber. Poza tym on chyba ma dziewczynę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są jednak pier/dol/nięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, powiedzcie mi coś, pocieszcie jakoś... PS Nie zdradzę kto to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcafe
Większość osob napisała by pewnie ,,nie masz szans ", ,,daj sobie spokój" . A może właśnie powinnaś spróbować . Przecież nie każda sławna osoba od razu musi być z kimś równie sławnym . Piosenkarz... to też człowiek. Zawód jak każdy inny , tylko na większą skalę. Spróbuj iść na jego koncert , a po koncercie poszukać okazji by z nim porozmawiać. Może akurat zwróci na ciebie uwagę. Próbować nie zaszkodzi. Trzeba walczyć o swoje marzenia ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak spróbuj zostać damskim odpowiednikiem Jakóbiaka, spróbuj :D :D :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×