Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Makijaż nie trzyma się mojej twarzy

Polecane posty

Gość gość
nie odwazylabym się chyba :):) a jak mi sie znudzi? zadbaj o pielegnację, kup dobry podklad i bedzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDP
Jeśli chcecie wyglądać naturalnie, a jednocześnie mieć na sobie lekki makijaż to polecam makijaż permanentny. To także ogromna wygoda - nie trzeba codziennie rano marnować czasu przed lustrem. Polecam Vici Clinic w Krakowie, gdzie makijaż permanentny Biotek wykonuje pan Krzysztof - przemiły facet. Jestem w tej chwili trzy miesiące po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie wina tłustej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście permanentny jest w chuj naturalny jeśli chodzi o wygląd haha. Proszę cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa1997
Permanentny wygląda naturalnie jak jest dobrze zrobiony. Wiem co mówię bo sama noszę i jestem bardzo zadowolona. Dlatego zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja813
Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestuj w utrwalacz do makijazu Slay All day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to pielęgnacja skóry tak jak w 1szym komentarzu peeling, maseczka (polecam tą https://wieczniemloda.com/produkt/maseczka-rozana-odmladzajaca-wygladzajaca pięknie wygładza skórę i można zapomnieć o suchych skórkach np. na nosie to była moja zmora) i beztłuszczowy (oilfree) krem. Do tego dobry podkład np Revlon i puder utrwalający (dużo ich na rynku, nie znalazłam jeszcze beznadziejnego). Makijaż trzyma się cały dzien :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazia1313
Polecam makijaż permanentny, szczególnie ten wykonywany przez pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Mega profesjonalne podejście do klienta, efekt zabiegów Biotek przerósł moje oczekiwania. Obawiałam się, że brwi będą wyglądały sztucznie ale efekt jest świetny i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, no są pewne kremy po których po zastosowaniu nie można nakładać makijażu.Sama się o tym przekonałam jak zakupiłam sobie Remescar https://remescar.pl/ na cienie pod oczami. Nie doczytałam w ulotce i efekty były jakie były. Ale już po zapoznaniu się, wszystko robiłam zgodnie z informacjami i nie dość że lepiej wyglądam to i lepiej się także czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×