Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

50 dych na jedzenie na 3 dni dla rodzicow z dzieckiem prosze o przepisy

Polecane posty

Gość gość
Autorka jest jakas nieogarnieta, dowod na to ze nie powinno sie dawac takim ludziom kasy do reki tylko kupowac jedzenie jak niedorozwinietym bo sami tego nie ogarniaja. 50 zl na 3 dni dla 3 osob, majac juz w zapewniona "baze" typu makaron, ryz, jajka? Przeciez za to bez problemu da sie zorganizowac normalne, pyszne obiady. Ja sama na codzien mieszkam sama i nie gotuje tylko jem "na miescie" wiec trudno posadzac mnie o oszczednosc, ale kiedy jestem u rodziny gotuje dla siebie i dla nich pyszne obiady za 10-15 zl bez problemu, wlasnie dla 3 osob. I to wliczajac ten nieszczesny makaron czy ryz ktory autorka juz ma zapewniony. I kupuje drogie, dobre jakosciowo skladniki. Nawet doliczajac do tego koszty sniadan i kolacji, 50 zl to kwota przy ktorej srednio rozgarnieta osoba powinna sobie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O tym samym pomyślałam. Gdyby była bardziej ogarnięta i miała lepszy pomyślunek, to by miała lepiej płatną pracę (o ile ma jakąkolwiek). Tak trudno ruszyć mózgownicą, żeby zrobić jadłospis na 3 dni i go wycenić? Prosisz sieroto obce osoby, żeby ci zrobiły listę zakupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz noech nie zre jak nie potrafi todziny utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, do wszystkich hejterow, bo widze, ze was tu nie brakuje... ciekawe czy byscie tak samo spiewaly gdyby wasz maz miesiac w miesiac rozwalal kase na automatach. Pewnie takiej opcji nie bierzecie pod uwage, bo wasz maz jest wzorem rodziny. We wtorek podam menu jakie robilam, moze komus sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz autorko.... Nie ma to jak zgotowac swoim dzieciom świetny los u boku tatusia hazardzisty. Pytanie podstawowe nie jest takie jak to się stało że Macie tylko 50 zł tylko jak to możliwe że masz dziecko z jakimś idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×