Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość durne polczyny

Polczynom które dają doopy kolorowym powinni stępel na czoło przybijać

Polecane posty

Gość gość
Bo polaczki są toksycznumi rasiolami tak samo jak ruskscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony ludek z ufo
taaaa koorfa, czarni to są dopiero rasiści, co się im nie dzieje to rasizm. Czarny pojdzie do białej dzielnicy, to będą się na niego gapić ale nic mu nie zrobią. Biały pójdzie do czarnej dzielnicy albo do islamskiej to od razu wpiērdol albo go zabiją. I kto tu jest koorfa rasista? Tępe polskie koorfy zdychajcie na syfy od waszych kolorowych z pałami, wam pałą to w łeb trzeba przywalić a nie w peezde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki Polak chciałby rochac smierdzace Polczyny? One tylko służą dla ciapoli, za wiadra na sperme. Polacy rochaja ładne Poleczki, a Polczyny wysyła się na zachód, by murzyny miały na czym dopska ruszać. Wystarczy na lotnisku zobaczyć jakie to księżniczki walą się z obcokrajowcami tfuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie mieszkam w Polsce. Tam cokolwiek nie zrobisz to Ci zjadą i obgadaja. W UK może i syf i rasizm ale nikt Ci się w życie nie wp*****la i nie komentuje. Poza tym rasizm i syf jest wszędzie. Żal, że mi że rodacy są tak nienawistni..oprócz kilku dobrych znajomych to trzymam się z daleka od Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka19 85
A ja wam powiem dziewczyny,ze w duzej mierze ktos kto zalozyl ten watek ma racje. Chodzi mi tutaj glownie o zwiazki z muzulmanami. Mam dwie kolezanki, ktore zwiazaly sie takim ''egoztycznej'' urody Panami. I dwie bardzo mocno tego zaluja. Jedna jest Polka, druga Wegierka- obie bardzo ladne, spokojne...zakochaly sie na zaboj. Obie sa zdradzane, bite, codziennie ponizane. Kobieta wedlug Islamu jest SMIECIEM, jest WLASNOSCIA mezczyzny. Jedna z nich pobita w ciazy ledwo zostala odratowana. Druga zglosila sie po pomoc do organizacji walczacych z przemoca- probuje nagrywac na dyktafon agresje tego faceta, by miec dowody w sadzie ( chce odebrac mu prawo ojcowskie). Zaden z nich nie dorobil sie niczego. Jeden z nich nie pracuje od 2 lat....Dziewczyny UWAZAJCIE na muzulmanow. Ja bym nigdy sie nie zwiazala z muzulmaninem. Oni nie sa dla mnie ani atrakcyjni, ani przystojni. Bywaja niewierni, agresywni, leniwi... Tyle hejtu na Polakow. A nie zastanowilo Was,ze to SAME KOBIETY robia z nich bozkow. Takie zakochane w synusiach mamusie, gdzie maz jest ZLEM KONIECZNYM,a synus pol bogiem. I taka mamusia biega za nim, usluguje mu i pylki spod nog zbiera. Jak pojawi sie w promieniu mili dziewczyna to jest wrogiem numer jeden....SAME SOBIE TO ROBIMY. Po co wychowujecie synow na takich skrajnych egoistow. Czemu bywacie tak wrogie i wymagajace dla ich mlodych zon? To jacy sa mezczyzni to w duzej MIERZE WINA ZAKOCHANYCH w nich mamusiek....ktore seksualne i zyciowe flustracje przekladaja z meza na syna.( maz ''be'' to synus bedzie ''moim mezczyzna, wybawicielem''- ohyda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w PL nie mamy z ciapatymi problemu. Patrioci szybko ich ustawia do szyku. Miejsce bydla jest w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Patriotyzm to stawianie dobra kraju i swojej społeczności ponad interes osobisty. Wymaga on osobistego poświęcenia i podporządkowania interesom społeczności, co może się niekiedy wiązać z rezygnacją z korzyści prywatnych, a nawet z poniesieniem straty. Wynika on z poczucia więzi społecznej i emocjonalnej z narodem, kulturą, tradycją oraz przodkami. Patriotyzm opiera się na poczuciu lojalności wobec społeczności, w której się żyje. Wiąże się także z poszanowaniem innych narodów i ich kultury.'' Patrz na ostanie zdanie. Ty raczej reprezentujesz sobą rasiste a nie patriote buhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie nas ciapaty uczyl patriotyzmu. PL przedmurzem chrzescijanstwa. Ciapate gwalca roznosza choroby i robia syf. Wypad z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aine002
,,Nie będzie nas ciapaty uczył patriotyzmu'', nie rozumiem co masz na myśli lol Zresztą nie ma co dyskutowac z takim pseudo patriotą jak ty. Gimbaza jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
użuwanym przez kolorowych polczynom powinni zabierać polskie obywatelstwo i won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aine002 A co to za pseudonim for umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestes zbyt tepa aby zrozumiec. Przegrywie na wygnaniu buehehheheheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede z Polakiem. No way. Powód jest prosty - Polki to najbardziej pracowite kobiety na świecie i teraz nasi faceci oczekują, ze będziemy wychowywać dzieci, pracować zawodowo, ogarniać dom, gotować, a w sypialni szaleć! Po moim trupie! Wybieram nacje, gdzie kobiety sie szanuje. Gdzie pracować nie musza, ale mogą jeśli chcą. Gdzie zapewnia sie im należny komfort życia i faceci czuja sie za to odpowiedzialni. Tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idz dawac doopy ciapatym swinio. Wiemy ze lubisz im lizac jaja swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah co za pusta frajerka co szuka kolesia co ja bedzie utrzymywał :D :D :D do roboty leniwa swinio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani powyżej: jakie nacje wybierasz? Ja od facetów z Azji i Afryki trzymam się daleko, Latynosow też nie chcę (maczo mi nie pasuje), Polacy i inne Ruski to najwięksi rasisci jakich ten świat widział więc nawet kijem nie ruszę. To co, Skandynawia? Nie chcę Brytyjczyków bo to lenie są i piwosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rasistką i jestem z tego dumna. U mnie żaden ciapaty, murzyn czy inny arabus nie ma szans. Biała rasa jest piękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ze zwiazku z ciapatym rodza sie dzieci ze skosnymi oczami (maz azjata) lub ciemna karnacja (ciapaty) :D gratuluje matce takiego dziecka, w szkole inne dzieci beda je wytykac palcami. Plus złapanie syfa, kiły lub syflisu w gratisie :D Bogu dzieki ze rzadzi PIS i u nas w PL takiego problemu nie ma i NIE BEDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahah czyli z mojego pesudonimu wywnioskowales że nie jestem z Polski :D Śmiech na sali. Weszłam na to forum bo myślałam że tu jacyś normalni ludzie chcą się podzielić opiniami, ale widzę tylko dzieci, które dorwaly iphona rodziców i piszą hahaha Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×