Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego staruchy śmierdzą??

Polecane posty

Gość gość
Staruchy chodzą z kupami w gaciach Po kilku dniach to zasycha hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do czynienia z takimi plugawymi ludźmi od przedszkola. Zawsze był jakiś śmierdziel niedomyty i nieoprany, a czasem nawet kilku. Kindermetale w gimbazie niektóre waliły przykładnie, taki zaniedbany dziadek to pryszcz w porównaniu z syfiarzami w szkole z łbami zawszonymi i dupskami pełnymi owsików, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staruchy kupują majtki tena, żeby jak im się co przytrafi, nie śmierdzieć ☺ Mnie obrzydzały śmierdziele w szkole, nie szło wytrzymać, tylu się nie myło. Waliło od nich jak z chlewa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staruchy maja taki duszący odór Co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoła bez brudasów to nie szkoła :D miałam kolegę w klasie w gimnazjum i śmierdział potem tak, że nie dało się koło niego wytrzymać, jest już 6 lat po gimnazjum, a on nadal śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary smierdzi a mloda mu za kase druta ciagnie,mentalnosc mlodych panienek:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tabl antykoncep. tak jechał mocz w łazience, że nawet po spuszczeniu wody było czuć albo po antybiotyku tez jedzie. Trzeba odświeżacza użyć. Kiedyś się zastanawiałam czy skóra nie wydziela tez jakiegoś zapachu przez te tablety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła to wszy, owsiki i kupa smrodu, tak dbali o higienę niektórzy. W gimbazie farbowały kudły, ale tyłka nie umyły jak należy. W ogóle nie ma o czym gadać, jak już ktoś się nie myje to jest obrzydliwe. Śmierdzi potem, fekaliami i wali mu z ryja, bo zanim mu zębiska wylecą to muszą się popsuć. Wiek nie ma znaczenia, obrzydzają mnie brudasy ogólnie i tyle ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staruchy śmierdzą najgorzej takim specyficznym smrodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra autorze moze niektorzy ludzie starzy i brzydko pachna ale mlodzi sa nielepsi maja po klikanascie lat a juz sa nieomyci wiec czefo oczekujesz o syarsych ludzi oni sie nie myja bo nie dadza rady a mlody? Ty tez bedziesz stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki pot , staruchy biorą dużo tabletek to i w pocie to czuć Nie chce im sie myć, zmieniać bielizny, chodzą w oszczanych , obranych majtach, gowno na majtach jest aż sie odkruszy, nie piorą ciuchów , wiec łażą takie śmierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×