Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cichy depilator

Polecane posty

Obawiam się, że jak chcesz naprawdę cichy depilator to w grę wchodzą tylko świetlne. Zresztą taki bym Ci polecała. Nie dość, że praktycznie nie wydaje żadnego dźwięku tak jeszcze jest dużo bardziej efektywny. Ja mam i chwalę sobie tego Remingtona https://www.al.to/p/236518-depilator-remington-i-light-prestige-ipl6750.html Co najlepsze depilacja nim jest całkowicie bezbolesna! Poza tym włoski po takiej depilacji odrastają coraz cieńsze aż w końcu praktycznie w ogóle nie rosną i depilować się można spokojnie raz na dwa miesiące żeby utrzymać efekt idealnie gładkich nóg :) Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, ja też mam ten model depilatora od panasa (ED94), tylko w innym kolorze i jestem zachwycona! super depiluje i jest niezwykle delikatny dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście polecam BRAUN SILK-EXPERT BD 5009 - jest aktualnie na promocji w sferisie. Górna półka i najwyższa technologia depilowania za pomocą impulsu światła. Trwale i skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konnka
OOO TAK BRAUN SILK-EXPERT to cudo mam dopiero miesiąc, ale już teraz widzę efekty jakie niesie za sobą depilacja Braun silk expert ipl. Włoski na moich nogach i pod pachami są o wiele mniej widoczne. Nie mogę się doczekać co będzie po kolejnym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Braun to szajs

Braun silkepil 7 - kupa kasy i kupa g...

plastikowe zębatki w głowicy rozleciały się po roku. Nowa 100 zł. Gwarancji nie miałam. Po kolejnych 5 latach spalił się silnik. Na śmietnik.

mialam philipsa, niezniszczalny ale głośny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×