Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wodzizamglonymwzrokiem

Nie umiem sobie z tym poradzić .. tak bardzo jest mi zle

Polecane posty

Gość Wodzizamglonymwzrokiem

Zostawila mnie dziewczyna po 4 latach związku , mielismy w tym roku brac slub.. a ona mnie pierw zdradzila a potem w hamski sposób zostawiła ... jest mi k***a tak zle ze nie potrafię o niczym innym myśleć , jestem zalamany na maxa.... mija 3 tygodnie jak mnie zostawila a ja z dnia na dzien co raz mocniej tęsknię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż tu mogę napisać :( znam to uczucie ;) Pozostaje Ci tylko wziąć się w garść, znajdź jakieś zainteresowanie, powiedz o tym wszystkim komuś bliskiemu, będzie Ci trochę lepiej. Ważne, żebyś czymś się zajął teraz, a za jakiś czas, nawet za rok, uwierz mi - nie będziesz tego żałować. Wiem to wszystko z mojego ''doświadczenia'' nie chce, żeby ktoś popełnił błąd jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona jest w takim razie winna waszego rozstania, to ona wszystko zniszczyła. Te wasze plany, marzenia były tylko kłamstwem, złudzeniem. Nie kochała Cię skoro potraktowała jak śmiecia. Nie masz za kim ani za czym płakać i rozpaczać więc tego nie rób. Przebolej te najgorsze chwile, poproś rodzinę o pomoc i wsparcie psychiczne. W takich sytuacjach dużo pomaga psycholog, terapeuta, tabletki uspokajające. Nie przeskoczysz tego etapu, musisz go wycierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×