Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o facetach z chłopaków do wzięcia

Polecane posty

Gość gość

podoba wam się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy są boscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja sobie robisz nudzi ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księżniczkom nikt się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak były kobiety które się zainteresowały niektórymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość z nich to alkoholicy. Jak oni wyglądają?! Jak się zzachowują? ! W wieku 30kilku lat nawet roweru nie mają. Pazury jakby w błocie grzebali. Fuj. Ręce się im trzęsą. Większość to młodzi faceci zniszczeni przez alkohol. Dziwię się, ze tacy ludzie jeszcze istnieją. Chociaż był tam chłopak, który ma pracę. Z wyglądu może nie jest najpiękniejszy, ale radzi sobie. Żyje bez rodziców, na dno nie stoczył się. Szkoda go do tego programu. Poza tym jest tam jeszcze taki wykolejony kolęd, który brwi na mocniej henna zrobione niż niejedna kobieta. Usta blyszczykiem. Szkoda slow (nie pisze tu o tym, który mmyśli ze jest kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję im, bo to biedni, często ograniczeni przez będę ludzie... ich inteligencja też moze być obniżona przez alkohol lub przez to, że np. ich matka w ciąży piła itd... nie umieją sobie poradzic w zyciu... a ludzie z telewizji, zamiast im pomoc, pokazać drogę,może na jakis kurs wyslac, znaleźć pracę- cokolwiek... to oni śmieja się z nich, wykorzystując ich sytuację, żeby ponieść oglądalność i zarobić na nich... a wątpię, że im jakoś pomagają finansowo, tamc***ewnie myślą, że pomocą jest znalezienie żony i za to już będą dziękować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia, zamiast za szukanie kobiet to by sie wzięli najpierw za szukanie pracy,jak kobieta uslyszy ze facet nie pracuje a pije, pali to mu podziekuje. Na milosc kazdy ma szanse ale ci faceci od d**y maryni wszystko zaczynaja!innymi slowy, jak sobie poscielisz tak sie wyspisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem grabarzem, potrzebuję uczucia. A co do postu powyżej Z BIEDY ZAWSZE MOŻNA SIĘ WYRWAĆ choć nikt nie mówi, ze będzie łatwo. Większości z nich taka sytuacja pasuje. Od festynu do festynu i się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś oglądałam ten program i nawet mnie śmieszył.Ale wraz z kolejnymi odcinkami zrobił się niesmaczny.Zaczał balastować na naigrywaniu się z ich biedy niezaradności i przestałam to oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaruś ile ty dałeś tego te 2000 ,ja mowie nie twój cyrk ,nie twoje dobro. ile ja dałem to dałem nie.Moze tobie klupic jakiś łańcuch ,taki elegancki, kurde no panienki patrzą co ,zeby wiedzieć co to za kawaler. Ale Aniela nikogo z tekstami nie pobije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia co ci ludzie brali chyba dopalacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie sa to ludzie pijacy. Jednego znam. Mieszka nie daleko mnie. Mentalne, intelektualne, nie no to po prostu dno. Pracy 0, a jak już to na czarno, non stop chlansko i faje. Po programie wielki panicz co to nie on... Ogółem cham i pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym takie życie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY ta patologia nie powinna się rozmnażać, szkoda czasu antenowego na promowanie badziewia, ale to stacja prywatna- nie ma ,,misji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysiek draniu oddaj rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×