Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy korzystacie z usług agencji doradztwa personalnego?

Polecane posty

Gość gość

Słyszałam o agencjach, które pomagają Ci znaleźć pracę, umawiasz się na rozmowy, pokazujesz swoje CV i oni spośród swoich klientów wyszukują ofertę, która (powinna) spełniać Twoje oczekiwania. Czy ktoś korzystał z takich agencji? Jakie są Wasze opinie? Czy to w ogóle jest bezpłatne? Już drugi miesiąc szukam pracy i potrzebuję pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja kiedys korzystałam z usług Most Wanted, na pewno mają biuro w Warszawie, ale nie wiem jak to wygląda w pozostałych częściach Polski. Bylo ok, powiedzialam ze chce pracować w marketingu albo social media i ze musi być to w większości praca zdalna bo mam małe dziecko i krucho u mnie z kasą jeśli chodzi o opiekunkę, wiec musze przynajmniej 3 dni w tyg pracować w domu (na dzień lub dwa mogłam mieć opiekunkę tym bardziej że juz zarabialam). Kobieta od HR w ciagu 3 tyg znalazła mi pracę, poszłam na rozmowę, pracodawcy nie przeszkadzała praca zdalna ani to, ze mam malutkie dziecko, ktore musze w konkretnych godzinach usypiac i będę poza dostępem od komputera i telefonu. Naprawdę jestem zadowolona bo dobrze zarabiam, mam umowe o pracę i co najważniejsze Lenka jest cały czas ze mną. Samej było mi ciężko znaleźć taka pracę, wiec cieszę sie że poszłam do agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też jestem z Warszawy, więc chyba mam łatwiej na dzień dobry bo większość dobrych firm jest właśnie tutaj. Ale przeraża mnie to, że dopiero po 3 tygodniach znalazła Ci pracę! To długo czy krótko bo już sama nie wiem... Ja to bym chciała na już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, u mnie byla specyficzna sytuacja - musiała być praca chociaz częściowo zdalna. Z marketingiem jest ciezko z pracą zdalna, w social mediach trochę łatwiej. Ale nie chcialam byc freelancerem tylko mieć umowę o pracę to jest rzadkością, wiec tu byly 2 problemy... Ale się udało: ) warto było czekać bo naprawdę jestem zadowolona - pracuje kiedy chce i z domu:) no i mogę sobie chociaż z Tobą pogadać w trakcie przerwy w pracy ( A w zasadzie w trakcie usypiania małej) na co nie każdy może sobie pozwolić: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi to prawda:) a znasz może jeszcze jakieś inne agencje czy tylko to Most Wanted?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc byłam tylko tam - przyjaciółka mi ja poleciła bo kiedyś sama z niej korzystała. Do obcych też nie chcialam iść. Ale sie opłacało, wiec polecam Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z usług agencji social media www.s88.pl i to był strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×