Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samantha monique

Poznałam faceta, który

Polecane posty

Gość samantha monique

od pierwszego wejrzenia się mną zauroczył. Zapomniał języka w gębie, gdy mnie zobaczył i potem zaczął mnie regularnie podrywać. Powiedziałam mu, że nie może liczyć na nic więcej niż przyjaźń, ponieważ mam męża i dziecko i zostaliśmy przyjaciółmi. Tyle, że on cały czas jest sam, troszczy się o mnie, gdy byłam chora od razu pobiegł do apteki po lekarstwa, przynosi mi jedzenie na uczelnię na wypadek gdybym była głodna. Nie wiem jak długo wytrzymam, bo on jest zupełnym przeciwieństwem męża. Dla męża byłam pierwszą w życiu kobietą i chyba największą pomyłką. Na początku mu się nie podobałam i wiem, że nadal nie jestem w jego typie. Między nami jest różnie, ostatnio był bardzo kochający, mówił, że jestem dla niego najlepszym darem od Boga, a po kilku dniach znowu był wredny. Kupił mnóstwo jedzenia, a sam to ugotował i zjadł, nic mi nie zostawił, jest opryskliwy i wredny. Gdy jestem chora to się wkurza zamiast mi pomóc i chociaż zrobić herbatę (a choruję bardzo rzadko). Nie mam w nim żadnego oparcia i wiem, że on tylko dba o swoją dupę. Okłamywał mnie wielokrotnie i to prosto w oczy, bez wyrzutów sumienia. Z tamtym jest inaczej, to prawdziwy przyjaciel, zawsze jest gdy go potrzebuję. Ostatnio poczułam do niego pociąg seksualny, zaczęłam fantazjować, marzę żeby pójść z nim na całość. Jednak nie jestem typem zdrajcy i nie mogłabym uprawiać seksu z innym jednocześnie będąc w związku. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój obecny mąż nie jest taki zły jak piszesz ale diabeł tobie podsuwa złe myśli o twym mężu ,bo czuje że słabniesz w wierności . Bardzo się stara aby ciebie złapać w swe sidła . Nie daj się , bo później będzie gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha monique
Podpowie ktoś jeszcze jak radzić sobie z takimi uczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co? Jak Ci tak źle to weź rozwód i dopiero wtedy zajmuj się innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×