Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Monedo Now opinie

Polecane posty

Gość gość

Hej - czy ktos ma albo miał pożyczkę w monedo now? Jakie macie opinie? Jak koszty pozyczki wyglądają?

Gość monedo now koszty
Ja miałem tam 2000 zł pożyczki - oddałem po 3 misiącach i koszty nie były duże - opłacało się bardziej niż w innych pożyczkach

Gość pozyczkowiec
a czy w Monedo można dostać tylko pożyczkę przez internet?

Gość POLECAM Monedo
Może w Monedo nie jest najtaniej ale 10 000złotych dostałem w 2 godziny na swoje konto POLECAM

Gość gość
Ja brałem pożyczkę w Monedo Now na stronie http://kasiasto.pl/ i zadowolony jestem - pożyczka tania, niskie raty a do tego w sobotę kupowałem samochód i mi brakło kasy i w sobote przelali mi 8000złotych od ręki praktycznie - wszystko załatwiłem przez internet :)

Gość gość
pozyczka w monedo now ma w sumie same pozytywne opinie z tego co patrze ale mimo wszystko warto czytać opinie bo może znajdziecie taniej gdzies pozyczke

Gość gość
Monedo NOW to w sumie tania i szybka pożyczka. Ja brałem tam dwa razy u dwa razy bez problemu dostałem pieniądze i to w tym samym dniu - szybko i bez sprawdzania jakichś skomplikowanych dokumentów

Gość gość
Ja wziąłem pożyczkę na stronie http://kamiwet.pl/ tam też polecają w sumie Monedo ale wziąłem inną bo było taniej - polecam sprawdzić a też dostałem 6000zł w 15 minut

Gość opinie o monedo now
Ja szukałem i negatywne opinie o konedo now nie istnieją - albo ta firma faktycznie ma dobre pożyczki albo dobrze spradzają co ludzie pisza o nic i interweniują

Gość monedo bez bik
ja brałem w monedo now 5000ZŁ i koszty pożyczki były ok. Miałem na pewno jakis zły wpis w BIK i mimo to dostałem kasę w monedo - polecam Moja opinia pozytywna

Gość gość
Strona: https://www.monedo.pl/now Na stronie napisano że "Monedo Now stanowi znak towarowy zastrzeżony przez Kreditech Holding SSL GmbH." Kreditech jeszcze ma Kredito24 i Pandamoney. Wydaje mi się że to jest re-branding pożyczek na raty Zaimo.

Gość gość
tak to dawne zaimo - piszą o tym na swojej stronie głównej :D zadne odkrycie :D

Gość gość
Dzieki za te analizy - faktycznie warto sprawdzić te opinie zanim wysle sie wniosek o pożyczkę do monedo

Gość gość
Polecam kasiasto.pl - tam dostałem 15000zl bez boku

Gość milek877
Ja też tutaj wysłałem wniosek http://kasiasto.pl/ ale o pożyczkę 3000złotych - potrzebna była mi kasa w 10 minut i dali - na dobrych warunkach bo miałem czysty bik i pozytywna historie w bik - polecam tego pozyczkodawce

Gość mondo now allegro
A jak wyglądają raty monedo now na allegro? Pierwsze widzę żeby atak firma na allegro oferowała raty...

Gość gość
Z tymi ratami na allegro to jest tak, że to pożycza Kreditech Polska - to taka duża firma działająca w całej Europie - tak więc tutaj nie ma co się bać o warunki i uczciwość.

Gość gość
Ja miałem raty w monedo now na allegro i było ok :) warunki także całkiem niezłe ale długo mi to się wszystko generowało - nie wiem czemu - chyba lepiej wziąć osobno pożyczkę na monedo i później zakupić to co ma się zakupić na allegro czy innym sklepie - koszty te same a moze nawet taniej :D

Gość gość
dzieki - wyslalem wniosek tutaj i dostalem 12000zl bez biku i krd

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować