Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z dziewczyna

Polecane posty

Gość gość

Witam poznałem rok temu dziewczynę i zakochałem się w niej spotykaliśmy się wszystko było ok lecz gdy chciałem ja pocałować to mówiła ze traktuje mnie jako kolegę wyjechała za granicę pisaliśmy przez 4 miesiące było fajnie wróciła w ten sam dzień bylismy na imprezie po wszystkim pocalowala mnie w policzek cały czas wysyłala mi Buzki z mrugnieciem gdy próbowałem ja przytulic wzięła rękę i się nie dała znowu gdy miała się wybrać za granicę chciała się spotkać na piwko gdy wychodziła popatrzyła się na mnie tak jakby coś czuła zdenerwowałem się w końcu i gdy była za granicą nie pisałem a ona po 2 tygodniach pisze dlaczego się nie odzywam jak czasem jej coś napisze to mi nie odpisuje nie wiem co o tym myśleć myślę o niej cały czas i nie mogę przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi na tym zależy pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno tu podobnych sytuacji opisanych na kafeterii. Tylko zazwyczaj to facet zwodzi dziewczynę. Jak dla mnie to jesteś jej kołem zapasowym. Traktuje Cię jako przyjaciela i pewnie zwodzi Cie bo widzi, że zleży Ci na niej. A czemu miałaby z takiej znajomości rezygnować skoro jej dobrze w tym układzie? Znajdzie sobie tego właściwego to pewnie urwie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro takie coś słyszeć ale pewnie masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz ją rok i nadal nic z tego nie wyszło. Szkoda twojego czasu. Szczególnie, że próbowałeś już dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale nie zauważyłeś, że może trzyma dystans, bo jest daleko? Jak co chwilę wyjeżdża za granicę, to jak Ty chcesz stworzyć związek? Ile masz lat? 20? Że myślisz, że to by się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnij o niej. Wstrętna baba trzyma Cię we friendzonie. Trzeba się zdecydować na ALBO-ALBO, czyli albo łączą nas prawdziwe relacje damsko-męskie, albo wypisuję się w tych podchodów. Dobrze Ci radzę chłopie, zrób tak bo oszalejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jesteście w tzw friendzone. Ona Cię mami, chodzicie na imprezy, może wśród ludzi wyglądacie jak para, ale w rzeczywistości ona ma Cię gdzieś. Byle lepszy chłopak poznany i wylądujesz na lodzie. Olej ją, mieszka za granicą, warto pisać z kimś 1/3 roku tylko dla jednej imprezki i pocałunków jak szczeniaki? Ona Cię nie kocha i Cię zbywa. Daj spokój z nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×