Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

mezoterpia igłowa głowy

Polecane posty

Gość gość

Hej czy ktoras z Was stosowała zabiegi mezoterapii igłowej preparatami Dermaheal ? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione zabiegi Dermaheal HL w Poznaniu w salonie Beauty Premium. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Odrosło mi bardzo dużo wlosów, a już zaczynałam mieć prześwity i zakola. Poza tym włosy się wzmocniły i zdecydowanie mniej ich wypada. Miałam 4 zabiegi co tydzień jeden, potem jeszcze 3 zabiegi co mniej więcej 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę stosować środki wzmacniające włosy, polecam www.volumehair.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy osobiście nie robiłam mezoterapii igłowej aczkolwiek koleżanka poddawała sie zabiegowi w Centrum Beauty i mówi, że jest bardzo zadowolona. Ja raczej stosuj***ardziej naturalne metody ale niestety nie przynoszą podobnego efektu. http://www.beauty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mezoterapię, to wykonywałam ten zabieg w http://www.zakrecona.eu/ . Bardzo dobre studio urody, jestem zachwycona obsługą oraz efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zrobioną mezoterapię igłową na skórze twarzy i dekoltu i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów :) Drobniejsze zmarszczki wygładziły się, a skóra jest w o niebo lepszej kondycji. Zabiegi zrobiłam sobie w Vici Clinic w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam XL Hair w klinice Elite. Ostatni zabieg mialam tydzień temu, a ja już widzę rewelacyjne rezultaty! Mam masę baby hair, a włosy nie wypadają. Są błyszczące. Zabieg dość bolesny, ale warto wytrzymac dla efektow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszłam całą terapię w klinice Vimed w Warszawie- w sumie 3 zabiegi z PRP i 3 mezoterapie igłowe z koktajlem, wydaje mi się, że był to Dermaheal 🤔 jestem bardzo zadowolona, bo już kiedyś miałam dwa zabiegi mezoterapii na włosy i były one dla mnie bardzo bolesne. A w tej klinice używają specjalnego pistoletu, zabieg jest dużo szybszy i bardziej precyzyjny. W zasadzie po 3 zabiegach zauważyłam już że wypada mi dużo mniej włosów 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam tą mezoterapię dermaheal robioną, ale  po serii tej mezoterapii  robiłam również  mezoterapię z kwasem hialuronowym Dr. Cyj i ona jeszcze i szybsze efekty mi przyniosła. Teraz juz moje włosy nie wypadają i mam  bardzo dużo nowych włosków :). Polecam www.lenartowiczclinic.pl i Dr Lenartowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też miałam tą mezoterapię dermaheal robioną, ale  po serii tej mezoterapii  robiłam również  mezoterapię z kwasem hialuronowym Dr. Cyj i ona jeszcze i szybsze efekty mi przyniosła. Teraz juz moje włosy nie wypadają i mam  bardzo dużo nowych włosków :). Polecam www.lenartowiczclinic.pl i Dr Lenartowicz

A jaką metodą miałaś wykonywane te zabiegi? 🙂 słyszałaś o pistoletach do mezoterapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sama jestem po kuracji wypadania włosów, którą przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna i jestem bardzo zadowolona. owszem trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na efekty, ale warto! po kilku tygodniach moich włosów przybyło, są w lepszej kondycji i jest ich wiecej. wiem, że przy tego rodzaju zabiegach ważny jest czas,który jest związany z naturalną fazą wzrostu włosa. dla efektów jak najbardziej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klaudia  mialam za pomocą ostrzykiwania igłą podany preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×