Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meliash

Gabinet kosmetyczny w Poznaniu

Polecane posty

Gość majka

Od dawna chodzę do salonu Libra na Osiedlu Chrobrego i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Korzystam z masaży i pielęgnacji ciała, z peelingów twarzy i depilacji i wszystko jest zawsze profesjonalnie wykonane, a efekty cudowne :) czuję się cudownie rozpieszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaPoznan

W Poznaniu polecam Beauty Premium www.beautypremium.pl, szczególnie zabiegi, po ktorych wygladam kilka lat młodziej. Miałam peelingi chemiczne, zabiegi koreańskie, rf mikro i estgen, który działa lepiej niz wszystkie zabiegi razem wziete. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jol971

Na Kochanowskiego masz MediArt Clinic :) Byłam tam właśnie na mezoterapii i jestem zadowolona. Teraz planuję depilację laserem. Obsługa jest naprawdę miła i potrafi doradzić odpowiedni zabieg dla skóry. No i dysponują dobrym jakościowo sprzętem, więc efekty po zabiegu sa widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Polecam przejść się do Madame Art, zrobiłam sobie przedłużane rzęsy oraz odmładzanie twarzy. Efekt widoczny i zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłam w odwiedzinach u siostry w Poznaniu wybrałyśmy się razem do gabinetu Libra. Jeju, jakie to było przyjemne! Na co dzień nie znajduję czasu na takie przyjemności, ale moja skóra i moja kobiecość są po tej wizycie wdzięczne, tak jak ja całemu zespołowi Libry. Od teraz przy każdej wycieczce do Poznania będę wracać i testować wszystkie nowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetnym gabinetem kosmetycznym w Poznaniu, do którego chodzę od dawna jest http://salonlibra.pl/ Mają szeroką ofertę i zatrudniają miłą i doświadczoną obsługę. Polecam wam się do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elifi33

Salon kosmetyczny Cassola – polecam. Kompleksowo można zadbać o swój wygląd. Panie z obsługi przyjemne i posiadające naprawdę fachową wiedzę. Szczególnie mogę polecić zabiegi z wykorzystaniem laseru frakcyjnego. Super sprawa. Do tego na 5 medycyna estetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniczkaS

W Poznaniu polecam panią kosmetolog Izabelę z gabinetu Beauty Premium www.beautypremium.pl Szczegolnie polecam RF mikroigłowy, mezoterapię i peelingi chemiczne, bo to moje ulubione zabiegi, po których efekty widzę niemal od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita

Mogę polecić coś dla osób z Krakowa - Prime Medic. Mają mega duży wybór i zabiegi bardziej upiększające i medycyna estetyczna. Każdy znajdzie coś dla siebie, a jakość usług jest wysoka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina

Także polecam Prime medic w Krk. Pełen profesjonalizm, super specjaliści i fajna atmosfera 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania
Dnia 13.01.2020 o 15:09, Gość malwina napisał:

Także polecam Prime medic w Krk. Pełen profesjonalizm, super specjaliści i fajna atmosfera 🙂

potwierdzam! Uwielbiam wracać do Prime medic, atmosfera jest świetna i zabiegi mega 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×