Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelciaaaaaa

Facet, który nie potrafi być z długo z jedną dziewczyną

Polecane posty

Gość kornelciaaaaaa
mam 25 lat. Szkoda, bo rzeczywiście wydawało się, że mówi i myśli o mnie poważnie. Ale w takim razie to chyba nie warto komukolwiek ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelciaaaaaa
mam 25 lat i już nie chcę żadnych przelotnych spotkań. Naprawdę gdybyście go posłuchały to wiele z Was by się zakochało. Plany miał takie jak moje, chciał tego samego. Z tego co piszecie to chyba nie warto komukolwiek zaufać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufać warto, ale zaufanie zdobywa się bardzo długo i nie słowami, bo ludzie chcący osiągnąć jakąś korzyść powiedzą ci dokładnie to co chcesz usłyszeć. Sama jesteś sobie naiwnie winna wierząc w słowa faceta który wykorzystywał kobiety i który się z tym nie krył, sama wmówiłaś sobie że ciebie traktuje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moza takich kutac.hem zauraczac kobiety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelciaaaaaa
Ale chyba na początek rozmowa jest ważna tworząc związek i mało kto od razu poświęca się dla drugiej osoby, do tego trzeba czasu wiec ja wiedząc o tym myślałam, że to niedługo nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
Beznadziejna wymówka. Musisz się pogodzić ze "stratą" choć pewnie prędzej czy później skompromitowałby się czymś innym. Ale wniosek, żeby już nikomu nie ufać to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl.z Toba dluzej bo mu prace pomagalas pisać :D Ludzi sie poznaje po przeszlosci- jak ktos dawal dowod, ze jest bzykaczem to nim jest i tyle. Nie zmieni sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×