Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornelciaaaaaa

Facet, który nie potrafi być z długo z jedną dziewczyną

Polecane posty

Gość kornelciaaaaaa

Witam, prosiłabym o poradę. Byłam w związku 10 miesięcy, wydawało mi się, że w szczęśliwym, aż tu nagle on oświadcza mi, że nie powinien być ze mną, bo jestem dla niego za dobra. Próbowałam się z nim dogadać, ale on teraz nie odbiera moich telefonów, zablokował mnie na fb. Wiem, że wcześniej spotykał się z wieloma dziewczynami, ale nigdy nie było to nic poważnego, dopiero ze mną było na poważnie. W związku z tym mam pytanie, czy nadal starać się o niego, skoro byłam jego pierwszą tak poważną dziewczyną,bo nie mogę uwierzyć w to że jemu nie zależy na mnie, czy sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mu na tobie zależało, to by cię nie blokował na fb i odebrałby telefon. Wniosek: nie zależy mu Proste? proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z toba tez nie było nic powaznego, tylko nieco dłużej to trwało, a potem wyraźnie wywalił ciebie na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to facet, nie mężczyzna... ten drugi zachowuje się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj głupia ty głupia gdybyś była jego poważna znajomością toby był z toba bajerował a potem się ulotnił taki bajer, że jesteś za dobrą, że nie zasługuje na ciebie, że jesteś cudowna tylko on popaprany, że on by cię tylko skrzywdził itd stary numer, stary bajer na pozbycie się kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam jego pierwszą tak poważną dziewczyną x Gdybyś była na poważnie, to i traktował by cię poważnie... pokaż mi idiotę który zrezygnowałaby ze znajomości z dziewczyną gdyby na serio ją kochał i chciał z nią być? Nikt przy zdrowych zmysłach nie rezygnuje z tego na czym mu zależy. Spotykał się z wieloma i nadal będzie to robił, bo taka jego natura i nie zmienisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś zablokowana na fb to zapewne rzucił Cię dla innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( Facet który spotykał się z wieloma kobietami i każdej nawijał to samo (napewno)nie jest godny zaufania. Najlepiej popytać jego znajomych dlaczego jest sam bo on będzie kłamał na ten temat. Jeśli znajomi potwierdza, że zmienia kobiety jak rękawiczki to nie warto tracić czas. Taki ktoś nikogo na stałe nie szuka.:( to zazwyczaj świetne klamczuchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj kłamie, że taki nieszczęśliwy bo ex go rzuciła a on taki dobry był dla niej albo, że ty jesteś jego pierwszą miłością nad życie a tamte to tylko do łóżka były i, że jesteś nadzwyczajna i wyjątkowa. XXX Od takich toksycznych facetów się wieje od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, wieje. Sporo kobiet z takim się wiąże bo się łudzą, ze się przy nich spoważnieje i to będzie +100 do atrakcyjności "jestem taka super, ze nawet *****cz przy mnie się ustatkował, mam kogoś kogo inne nie mogły zatrzymać". A oni się nie zmieniają, co najwyżej leniwieją i szukają kogoś do ogarnięcia domu :P potem dopiero różne zdradowe kwiatki wychodzą "jak on mógł to mi zrobić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha! Ważne nie pytać najbliższych brata czy siostry jego tylko obcych bo siostra czy brat będą trzymać stronę takiego hoja nawet matka może go chwalić bo będzie chciała się go pozbyć z domu albo będzie chciała żeby się wreszcie ustatkował ale bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.35 Masz rację. Potem płaczą, że je zdradza albo roboty żadnej nie szuka, jak już znajdzie to pieniędzy skąpi, często bije, wyzywa i poniza. Jak ktoś jest głupi to już rady nie ma na głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są paskudni manipulanci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, a skąd wniosek, że właśnie znajomość z Tobą była choć trochę "poważniejsza" niż wszystkie poprzednie, skoro nic na to nie wskazuje, aby tak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on tak pięknie mówił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdej tak mówił ale do autorki piękniej.. 😭 ale wolny już jest i można go poderwać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bełkocząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można go poderwać ooooo i przez parę miesięcy dopy dawać ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko przez parę miesięcy Stado kolejnych już przebiera nogami w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy wielkiego miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kornelciaa, na przyszłość zmieniaj częściej nicki a zatrzymasz faceta na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calkowicie zero kontaktu z nim. Tylko to moze pomoc. Pewnie zawsze jak konczyl zwiazek to tak kobiety szalaly. Jak cie olal to ty tez go olej i sie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, że ci dzieciaka nie zrobił przez przypadek i nie uciekł bo często tacy tak właśnie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa zdziwiłby się jakby go olała po tym, jak on ją olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelciaaaaaa
Ale on naprawdę nie był z nikim tak blisko, tego jestem pewna. Wiem , że powinnam się obrazić, mega wkurzyć, ponieważ niedawno miał obronę i pomagałam mu jak mogłam napisać pracę i obronić się, natomiast on zostawił mnie praktycznie zaraz po obronie. Chciałabym żeby była taka sytuacja,że on się odezwie a ja będę silna by powiedzieć nie, a wiem, że jeśli odezwałby się to przyjęłabym go z powrotem z otwartymi ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on naprawdę nie był z nikim tak blisko x Dziecko dorośnij, bo jeszcze chwila i zaczniesz go bronić rękami i nogami wychwalając jaki to on jest wspaniały. Fakt jest taki że kompletnie nie znasz gościa i nie chcesz poznać, bo żaden negatywny fakt na jego temat do ciebie nie dociera, sama wmawiasz sobie że jest inny i ciebie traktował inaczej niż eks panienki... otóż nie, jesteś jedną z wielu, ani lepszą, ani gorszą. Jeśli facetowi zależy na kobiecie, to w życiu nie odpuści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.41- dokadnie. Nie badz naiwna autorko! Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smie twiedzic ze juz wczesniej mogl chciec Cie rzucic, ale doszedl do wniosku ze zrobi to po obronie, bo bylas taka dobra I mu pomoglas pisac prace. Kto by nie skorzystal ;). Juz po obronie wiec powiedzial Ci Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olał głupia pipa bo głupia była jak poprzednie :D a ta jeszcze się łudźi. Odezwie się zobaczysz jak nie będzie miał gdzie wsadzić fiuta a potem znów zniknie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×