Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę mieć bogatego męża

Polecane posty

Gość gość

Chcę mieć sensownego zaradnego mężczyznę który wybuduje mi dom i kupi samochód mam już dosyć ciot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym tak chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie kupisz jesli zechcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet na wszystko zarobi tak. Podpisze intercyze ,goła przyjdziesz jak i goła wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam możliwość,znajomego ,ale nie chcę odejść od obecnego partnera,biednego.Lecz wiem,że z tamtym pierwszym finansowo miałabym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsi mężczyźni nie potrafią zarobić na rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie chcesz odejść,co cię trzyma,może dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szybko łap bogatego faceta będziesz miała lepsze życie no i przede wszystkim dzieci będziesz mogła zapewnić im bardzo dobrą przyszłość dzieci są najważniejsze ja jeszcze ich nie mam ale już planuję jak im zapewnić dobry byt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu poświęcać się dla faceta on i tak Cię zostawi gdy trafi się młodsza i ładniejsza oni zawsze wybierają to co dla nich najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niety jestem zbyt głupia i niezbyt urodna bym sama do czegoś doszła , jedynie kilka razy udało mi się z kolegami do orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę bogaci faceci to się nie żenią. a jak już to intercyzę spisują. już ich mamy , które jako , że same są kobietami kumają w czym rzecz i do czego ta "miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co sama przecież zarabianie na dom to obowiązek mężczyzny z resztą po urodzeniu dziecka wszystko czego będę chciała to zostać z nim w domu bo to najlepsze dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie podpiszę intercyzy może dopiero później korzystną dla mnie umowę majątkową taką w której mąż przeniesie na mnie cały majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.22-nie mamy dzieci z obecnym.W sumie wolna jestem,jednak tamten facet ma dorosłe dzieci zamężne już i raczej nie byłabym mile widziana tam u niego w domu.Dzieci by mnie zjadły,no bo skoro młodsza sporo =łasa na kasę ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cko to dobre dla biedoty . desperaci by z penisem po prośbie nie latać się żenią i płodzą dzieci by kobita była z nimi i dawała. bogatym nie potrzebne to , smród, ryki i stękania bachora a także brzydnąca wiecznie roszczeniowa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jeżeli to rozwodnik z dzieci to daj sobie spokój bo i tak wszystko zostawi dzieciom dzieci zawsze będą dla niego najważniejsze zwlasza jeśli wychowywał się bez ojca wtedy szczególnie będzie starał się im to wynagrodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda chce...znam dwie laski, ładne ale nie jakieś miss,po prostu są atrakcyjne,zaradne,gotują,dbają o dom, urodzily dziecko,mężowie kupili im domy,torebki,auta,rasowe pieski,wakacje zagranica...nie każdy ma szczęście,niektóre z nas trafia na nieudacznikow albo zostaną starymi pannami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No twoja żona jest szczególnie brzydka ale sobie wziąłeś. ..nic lepszego ci się nie trafiło pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ale ja nie podpiszę intercyzy może dopiero później korzystną dla mnie umowę majątkową taką w której mąż przeniesie na mnie cały majątek X X A co Ty sobą reprezentujesz? Jaki masz zawód? co osiagnelas w życiu? chcesz mieć tylko ciepła posadke w domu? Co Ty możesz mi dac? Dziecko? Dziecko może dac ponad 90%kobiet. Nikt nie jest na tyle głupi, aby przepisać swój majątek na obcą niby kochająca osobę. Poza tym jeśli on będzie ślepy, to rodzina pomoże otworzyć mu oczy na pazerna S. U. k. E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niepotrafia zarobic bo dvpy niedają ,zato wy macie latwiej ,siorbnie taka szefowi gale i juz stawka w gore a da pupci to i na kierownicze stanowisko sie zalapie:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bogatego męża. Nie takiego bogatego, żeby mi postawił byle domek i kupił byle auto. W tej chwili mam 3 własne samochody i mieszkam w europejskiej stolicy Mamy dwa domy, jeden tutaj, drugi na południu. Więc, kotku, co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×