Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Oplaca sie robic szkolenie kadry place? Chec zmiany zawodu

Polecane posty

Gość gość

Obecnie pracuje jako pracownik biurowy. mam dosc szeroki zakres obowiazkow od obiegu dokumentacji, przez sprawy pracownicze po zestawienia do ksiegowosci. Ostatnio mysle o tym, zeby sie doksztalcic w kierunku hr czyli kadry i place. Nie chce pisac przez co organizowane jest szkolenie, zeby nie bylo reklamy. jest to szkolenie ok 90h z kadry-place w cenie okolo 1800zl. Zajecia odbywaja sie w weekendy. Czy wg was warto robic cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Sama mam kilka kursow kadry - place, ksiegowosc, platnik, zfss, itp. I z praca typowo w kadrach ciezko. Chca doswiadczenia praktyki a nie teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, z tym, ze ja w pracy zajmuje sie tez sprawami pracowniczymi. W przyszlosci w polowie roku chce szukac innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załap się do pracy do jakiegoś korpo i zdobędziesz doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku ten kurs okazał się wyrzuceniem 2000 zł w błoto. Kurs zrobiłam, egzamin zdałam ale co z tego jak nie mogę znaleźć pracy w tym zawodzie bo zdecydowana większość pracodawców chce osobę z doświadczeniem a ja go nie mam. Nikt nie bierze mnie na poważnie bo nie mam doświadczenia a dopóki ktoś nie da mi szansy to tego doświadczenia nie zdobędę i kółko się zamyka. Jeżeli w swoim zakresie obowiązków masz sprawy kadrowe i jesteś w stanie potwierdzić to jakimś stosownym dokumentem to być może w Twoim przypadku ten kurs otworzy Ci drogę dalej. Mi nic nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej księgowość, ale zanim się zdecydujesz, przejrzyj oferty w okolicy kogo szukają częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest kazdy ma nadzieje, ze jesli zainwestuje to sie zwroci. Ja zajmuje sie teczkami pracowniczymi - komplementacja dokumentow, zalatwianie szkolen bhp itp. Czy taki kurs kadry place pomoglby mi znalezc prace w korpo jako hr? Zakladajac, ze nam 2 jezyki obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomogl komus taki kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już, to lepsze studia podyplomowe, więcej wiedzy zdobędziesz. Byłam na takim kursie i zrezygnowałam, zajęcia nastawione byleby zdać egzamin i zdobyć uprawnienia. Kurs tylko dla tych co już pracują w tym, ale potrzebują papieru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nawet polskiego dobrze nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jenzyka polskiego*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy w korpo nie musisz robić kursu - spróbuj zaaplikować bez kursu - ważne są języki i dobry poziom władania nimi. W korpo każdy hr ma swoje procesy i programy wiec kurs niewiele ci da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz. Kurs jezykowy z jakiej dziedziny najlepiej zrobic? Myslalam o slownictwie z ksiegowosci, hr, przygotowanie do biznesowych rozmow telefonicznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs nie- tam masz podstawy podstaw. Jak coś tak jak ktoś wyżej pisał - studia bo studium policealne tez jest beznadziejnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na studiach podobno jest sama teoria i lanie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam wywaliłam 1 300 zł na darmo kurs zrobiłam zdałam egzamin ale fakt faktem że pracodawcy chcą osoby z doświadczeniem chyba że cię stać na to by się zatrudnić jako wolontariusz lub za grosze po to tylko by zdobyć doświadczenie jeśli tak to już bardziej polecam księgowość ale tylko w wypadku gdy to lubisz i masz do tego dryg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up pomogly komus kursy, zeby zmienic prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczynałam pracę w zawodzie to jeździłam na kilka kursów rocznie ......a później zmądrzałam i np.to samo można znaleźć za 100zł ;) a ja głupia potrafiłam wydać 1000zł bo niby po tym mam masę kwalifikacji, poczytaj o firmie która organizuje szkolenia, czasem zatrudniają szkoleniowca który ma mniejsza wiedze od szkolących się i wtedy d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oplaca sie. Pracowalam jako kadrowa na zastepstwo dwa lata i zrobilam kurs. Fajny ale co z tego jak wszedzie chca minimum 3lata w zawodzie. I prace ciezko znalezc. Albo proponuja wolontariat albo staz. Jak cie na to stac to ok jak nie to nie polecam. Bi sam kurs bez doswiadczenia na papierku nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mozna znalezc kursy za 100 ZL bo ja nic takiego nie widze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy mozna robic tylko kiedy masz pewnosc ze kto ci robote zalatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak zaczynałam pracę w zawodzie to jeździłam na kilka kursów rocznie ......a później zmądrzałam i np.to samo można znaleźć za 100zł oczko.gif a ja głupia potrafiłam wydać 1000zł bo niby po tym mam masę kwalifikacji, poczytaj o firmie która organizuje szkolenia, czasem zatrudniają szkoleniowca który ma mniejsza wiedze od szkolących się i wtedy d.... " Czyli firma mająca stawki o wiele poniżej ceny rynkowej zatrudnia lepszych fachowców niż firma, która ma stawki zawyżone? gdzie tu sens i logika? x Zawsze trzeba szukać jak najlepszego stosunku ceny do jakości, ale za 100zł to co najwyżej jakiś internetowy kursik zrobią z "certyfikatem" do samodzielnego druku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie, ze kursow robic nie ma sensu, a Jaki jest sens, jesli chce zmienic prace a w moim cv nie ma info o kursach i szkoleniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz swój rozum to rób co chcesz. Z takim pisaniem o "jakichś tam kursach/szkoleniach" to ja tylko na kafe się spotkałam (btw, tu Ci odradzają, a w tematach "co zrobić z życiem zawodowym" to zawsze piszą "idź na kurs"). W realu jak ktoś robi kurs to zdobywa konkretny certyfikat (czasami międzynarodowy), uznany przez daną branżę. Więc pytanie co chcesz osiągnąć. Możesz mieć zaświadczenie, ze w szkole u pana Janka zaliczyłaś angielski na poziomie C1, a możesz mieć TOEFL. x Bo to, że gwarancji pracy teraz po niczym praktycznie nie ma to jest logiczne, możesz jedynie zwiększać prawdopodobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję w kadrach - pracy jest multum, czas mi tak szybko płynie w pracy ale doslownie tonę w papierach. A na kurs kadrowy zostałam już wysłana z pracy i nic za niego nie płaciłam. Trwał 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzw.grandowe kursy, zależy gdzie mieszasz...lub oplacana ze środków np.peron...ja za darmo ostatnio mialam b.dobry kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli warto zrobic kurs rozpoznawalny? jak np jezykowe itp. robila ktoras z was kurs ze stowarzyszenia ksiegowych w Polsce? czy szkoda kasy? Do postu powyzej, kto moze sie dostac na takie darmowe kursy? pewnie bezrobotni albo osoby wyslane przez zaklad pracy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×