Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Oplaca sie robic szkolenie kadry place? Chec zmiany zawodu

Polecane posty

Gość gość
ja tez jestem zdania, że warto wybrać dobre szkolenia czy kursy, tym bardziej, jeśli wiążesz z tym stanowiskiem czy zakresem działań dalsza pracę. Sporym wsparciem może okazać się http://www.zdz.lodz.pl/ - prowadzą doradztwo zawodowe i na pewno pomogą coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Jasne, że się opłaca. Każde szkolenie, które podnosi Waszą wartość na rynku jest bardzo pomocne. Przecież pracodawca chce mieć pracownika, który będzie w stanie pomóc w rozwoju jego firmy. Na pewno przydatne dla Ciebie będzie szkolenie http://kdkinfo.pl/szkolenia/intrastat-2017-nowe-rozporzadzenia-i-nowa-instrukcja-wypelniania-zgloszen-intrastat/ Poczytaj i najlepiej skorzystaj z niego. Jestem przekonany, że będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie opłaca się robić każde szkolenia i kursy- trzeba się rozwijać i doszkalać. bo czasy są różne . Ja ostatnio skorzystałam z oferty szkolenia w http://demos.pl/ dla przedsiębiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadry i płace tylko w NOVA CE ! Świetna kadra nauczycielska ;) do tego dyplom MEN. Zajęcia realizowane są w małych grupach, co pozwala trenerowi na bezpośredni kontakt z każdym z uczestników. Kurs Kadry i Płace przygotowują uczestników do zawodu spec. ds. Kadr i Płac. Przekazywane są ważne zagadnienia kadrowe, płacowe, prawne wymagane w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafff

Ja też jestem po takim szkoleniu i podobał mi się wysoki poziom w mfszkolenia.pl  z Warszawy. Profesjonalnie, rzeczowo, w miłej atmosferze i komfortowych warunkach - wszystko było zorganizowane jak należy. Jak szukacie szkoleń z tego zakresu to zdecydowanie warto sprawdzić sobie tę firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie robiłam szkolenia, a studia podyplomowe na WSKZ. Jednak uważam, że to była dobra decyzja :) Osobiście myślę, że świadectwo ukończenia studiów podyplomowych jest bardziej wartościowe niż jedynie ukończenie szkolenia. Podobnie myślał mój pracodawca, który na takie studia mnie wysłał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam zrobić studia, a nie kurs. Pracodawcy zwracają na to uwagę :) Z doświadczenia mogę polecić Wyższą Szkołę Kształcenia Zawodowego. Razem z koleżankami z pracy dostałyśmy dofinansowanie na studia na tej uczelni i każda z nas była zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że warto. Ja zmieniałam całkowicie branże i właśnie po takim kursie w Krajowej Izbie Księgowych udało mi się znaleźć pracę. Wiadomo, początki w każdej branży są trudne, ale od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×