Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spisani na samotność

Polecane posty

Gość gość

Cieszcie się ludzie spędzający właśnie wieczór ze swoją ukochaną połówką bo są ludzie którzy z różnych powodów nigdy nie będą go spędzać z drugą osobą :(. Niestety świat nie jest taki że wszyscy jesteśmy równi, są osoby które są gorszę i z wielu powodów nie mogą żyć w małżeństwie, nawet nie mają do kogo się co wieczór przytulić :(. To smutne ale taka jest prawda... Wiele osób nie docenia normalnego życia mając wszystko, udane małżeństwo, fajną pracę, dobry seks, ciekawe plany na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Ciesz się z małych rzeczy. Małe szczęścia tworzą duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 40 zaakceptujesz samotność a wręcz już ją polubisz. Przedtem również cierpiałam, potrzebowałam bliskości, miłości, chciałam kogoś kochać. Miłość przelałam na dziecko a jak będzie już samodzielna, to poświęcę się pracy charytatywnej. Może wyjadę na misję? Nic mnie tu nie będzie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ja mówię o sytuacji gdzie nie możesz mieć drugiej osoby, nie ma więc i dzieci. Chodzi mi o sytuację kiedy cechy nabyte genetycznie praktycznie umożliwiają bycie w związku takim żeby druga osoba była przy mnie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co to jest niedobrany związek i dzieci w takim związku,naprawdę doceń samotność i to,że możesz te wieczory spędzać czytając np.o UFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma cech nabytych genetycznie (no chyba że jesteś gmo) tylko wrodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm samotność bez drugiej osoby i dzieci. Do 50-tki nie myślisz co później. Za następne 10 lat pójdziesz na emeryturę i nadal nie myślisz co dalej. Za kolejne 10 lat zaczniesz myśleć o starości jaka ona będzie, mając niewielką emeryturę w granicach dajmy na to 2000-2500zł m-c. Jesteś sama/m zdajesz sobie sprawę, że zaczynasz chorować , opadasz ze sił, z trudem wstajesz z łóżka. Zaczyna brakować na leki, lekarza, rachunki. Myślisz, że uda Ci się dostać do Domu Spokojnej Starości i tu dowiadujesz się, by tam się znaleźć musisz mieć emeryturę w granicach 4500-5000zł m-c. Czy ktoś policzył ile osób będących w tak beznadziejnej sytuacji/samotni z wyboru/ oczekują na godną śmierć? W kraju dbamy by pies nie był na łańcuchu, by hycle z wyłapywania bezdomnych psów brali z urzędów grubą kasę, by te zwierzaki miały co jeść w schroniskach. Ale czy w tym samym kraju Ci samotni z wyboru bez dzieci i osób bliskich, schorowani, niedołężni, poniewierający się po altankach, czy parkach z powodu eksmisji z mieszkania mają godną starość? Czy ktoś zbadał koszty utrzymania staruszków w Domach Opieki Społecznej czy Domach Spokojnej Starości? Czy rzeczywisty koszt utrzymania jednej osoby w miesiącu wynosi aż tyle? Spisani na samotność = spisani na samodzielną eutanazję? Bo czym innym jest śmierć z wychłodzenia lub wygłodzenia organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieta prawda!!! Brawo! Podpisuje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobrze kurde piszesz aż dwa razy przeczytałem i w pełni się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem spisany na samotność nie z wyboru i najbardziej boli świadomość tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiiiiiiiiii
Hej gościu co się stało? Może nie jest tak źle? Słyszałam o odwracaniu sytuacji niemożliwych :) Moglibyśmy porozmawiać na PRIV? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliiiiiiiiiiiiii dziś W jakim celu? I o czym chcesz rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiiiiiiiiii
O Twojej samotności. OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiiiiiiiiii
daj mi znać bo chce mi się spać, zaraz tu usnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hmm samotność bez drugiej osoby i dzieci. Do 50-tki nie myślisz co później. Za następne 10 lat pójdziesz na emeryturę i nadal nie myślisz co dalej. Za kolejne 10 lat zaczniesz myśleć o starości jaka ona będzie, mając niewielką emeryturę w granicach dajmy na to 2000-2500zł m-c. Jesteś sama/m zdajesz sobie sprawę, że zaczynasz chorować , opadasz ze sił, z trudem wstajesz z łóżka. Zaczyna brakować na leki, lekarza, rachunki. Myślisz, że uda Ci się dostać do Domu Spokojnej Starości i tu dowiadujesz się, by tam się znaleźć musisz mieć emeryturę w granicach 4500-5000zł m-c. Czy ktoś policzył ile osób będących w tak beznadziejnej sytuacji/samotni z wyboru/ oczekują na godną śmierć? W kraju dbamy by pies nie był na łańcuchu, by hycle z wyłapywania bezdomnych psów brali z urzędów grubą kasę, by te zwierzaki miały co jeść w schroniskach. Ale czy w tym samym kraju Ci samotni z wyboru bez dzieci i osób bliskich, schorowani, niedołężni, poniewierający się po altankach, czy parkach z powodu eksmisji z mieszkania mają godną starość? Czy ktoś zbadał koszty utrzymania staruszków w Domach Opieki Społecznej czy Domach Spokojnej Starości? Czy rzeczywisty koszt utrzymania jednej osoby w miesiącu wynosi aż tyle? Spisani na samotność = spisani na samodzielną eutanazję? Bo czym innym jest śmierć z wychłodzenia lub wygłodzenia organizmu? x x akurat orientuje sie w temacie, i o ile pamietam jesli nie masz zadnej bliskiej rodziny i nie stac cie na oplacenie sobie samemu jakiegos caritasowego czy innego domu zlotej jesieni to NA GMINIE CIAZY OBOWIAZEK ZAPEWNIENIA CI OPIEKI NA STAROSC - przypominam, ze w razie braku jakichkolwiek krewnych GMINA ostatniego miejsca zamieszkania danej osoby DZIEDZICZY PO NIM. wiec łaski nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiiiiiiiiii
mperla917@gmail.com Jeśli jesteś wystarczająco odważny napisz co się stało, może wcale nie jest tak źle jak myślisz. Mogę z Tobą pogadać. Jestem ciekawa kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliiiiiiiiiiiiii wczoraj Po prostu jestem samotny a złożyło się na to wiele rzeczy. Dlaczego chcesz ze mną rozmawiać? , jesteś również samotna? , chcesz kogoś poznać? Czy jesteś zwyczajnie ciekawa? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punicki
Brakuje mi bardzo dziewczyny. Nie do seksu, ale do rozmów, spędzania wspólnie czasu... Czasem się wdaję w jakieś głupie internetowe znajomości, a one dają mi jeszcze bardziej do zrozumienia, że potrzebuję fizycznej obecności kogoś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×