Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dawidrft

leasing online kto korzystał

Polecane posty

Gość Dawidrft

widziałem bardzo dużo dyskusji na temat tego leasingu online przez platformę finansową. Dużo osób poleca i co najważniejsze wygoda wszystko załatwiasz przez internet. Planuję właśnie wziąć auto w leasing tylko nie chce się w coś wpakować kto brał i może mi coś powiedzieć na temat tego leasingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziovip
na leasingu lepiej wyjdziesz niż na tych wszystkich kredytach wiem co mówię!! ja już się w jeden kredyt wpakowałem i ciężko mi było później z niego wyjść. Mój znajomy brał komputery do firmy w leasing ten właśnie online i nieźle na tym wyszedł w sumie to dzięki niemu otworzył firmę bo kredytu nie dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o korzystną ofertę leasingu, to zdecydowanie polecam http://viabaza.pl/ - współpracuję z tą firmą i jestem zadowolony, mają świetne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole tradycyjne rozwiązania - mam sprawdzoną firmę, w której mam leasing pojazdów i urządzeń firmowych (http://leasing-torun.pl/) bez problemu można podjechać do nich i się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już podjęliście decyzje o tym iż chcecie wziąć leasing aniżeli kredyt gotówkowy na zakup własnego samochodu, to co za różnica czy to będzie przez internet czy w punkcie kredytowym. Lepiej zastanowić sie gdzie wziąć i z jakiej oferty skorzystać. Ja wybrała bym tę https://kredyt123.pl/leasing ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola899
Ja korzystałam ale z aukcji polasingowych takich jak tutaj: https://aukcje.efl.com.pl , gdzie można kupić w dobrej cenie bardzo fajny sprzęt w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juna216
Najbezpieczniej jest złożyć wniosek na platformie finansowej https://www.platformafinansowa.pl/wniosek/leasing i chyba nawet najszybciej się tutaj leasing dostaje bo w innej firmie to czekałam długo i już mnie to irytowało, przez platformę szybciutko załatwiłam i mało formalności jest :) z wpłatą własną 10% tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizkamara
Ja przez platformę finansową brałam dwa urządzenia do mojego salonu kosmetycznego i lepsze warunki dostałam niż w przypadku kredytu, który proponował mi bank. Raty leasingu można normalnie wliczyc sobie w koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa3322
ta tak leasing online jest zawsze lepszy od kredytu mój brat też ostatnio brał coś w leasing przez platformę finansową i mówił że bardzo się to opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na ten leasing online można brać wszystko czy tylko samochody bo zawsze leasing kojarzył mi się z autami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa3322
teraz leasing możesz brać na niemalże wszystko mój brat brał sprzęty do firmy przez tą platformę finansową jakieś maszyny itd laptop też brał także teraz masz dużo możliwości ta i warunki podobno dużo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edmud
Po opiniach skorzystałem z platformy finansowej i wziąłem leasing przez internet przez tę platformę finansową - powiem wam, że nie najgorzej, warunki w porządku, sprawa szybko załatwiona i mam towar w biurze już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuteng
Skoro tak dobrze piszecie o Platformie Finansowej i leasingu konsumenckim jaki oferują to może sam wezmę sobie wymarzonego samsunga s8... jednak musze wiedziec jaki bylby wklad wlasny w taki zakup ktos sie orientuje w temacie i-leasingu od Platformy Finansowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiasve
i-Leasing ppolecam ale od Platformy Finansowej a nie jakaś marna podróbka żeruująca chyba na renomie i-Leasingu do Platformy Finansowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinkrzakow
ciekawa opcja z tym leasingiem online, raz miałem okazję korzystać z platformy finansowej i wyszło całkiem fajnie jeśli chodzi o warunki leasingowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzaka
i-Leasing bardzo polecam, korzystałam. Szybko można całość formalności załatwić niemal w jeden dzień, warunki lepsze niż oferują niektóre banki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie sprawdź sobie ofertę z firmy Kredyt 123 . Mają naprawdę szeroką ofertę, w tym leasing. Bardzo korzystne warunki. W razie pytań napisz na chacie do nich (sama korzystałam z tej opcji). Odpowiadają w bardzo szybkim czasie na pytania, a odpowiedzi są konkretne i rzeczowe. Ogólnie cała oferta na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamkoss
To prawda i-leasing jest bardzo wygodny, często bardziej korzystny od kredytu. W moim przypadku również była to platforma finansowa ze względu na ofertę, która odpowiadała moim potrzebom. Tak czy siak warto używać porównywarek by wybrać tą najlepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuelkos
Mi się też wydaje, że leasing jest często właśnie bardziej opłacalny niż kredyt sprawdziłem tą ofertę od Platformy Finansowej i teraz rozważam czy skorzystać czy nie widze, ze szybko i latwo mozna sobie poradzic z wnioskiem bo online kilka klikniec i mozna ruszyc z biznesem a potrzebny mi jest sprzet do firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leasing jest opłacalny, szczególnie gdy ktoś rozkręca firmę jak ja. Podjąłem współpracę z firmą auto-finance www.auto-finance.pl która specjalizuje się w doradztwie w tym zakresie i wyszłam na tym korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franki32
Ja miałem zamiar skorzystać z leasingu ze strony Leaselink.pl ale bo dokładniej analizie umowy okazało się że jest bardzo dużo ukrytych kosztów o czym nikt nie informuje. Odradzam tą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś leasing był kompletnie nie opłacalny, a teraz wszystko jest tak fajnie zrobione, że wręcz odwrotnie leasing opłaca się bardziej od kredytu. Nie brałem co prawda samochodu w leasing, a jedynie sprzęt komputerowy do kancelarii jednak przejrzałem ta ofertę i SOS Leasing zdaje się być firma z korzystna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×