Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomekgosc

podglądanie

Polecane posty

Gość tomekgosc

Czy zdarzyło wam się że kuzynka/ kuzyn bądź siostra/ brat , znajomy przyłapała/ przyłapał was na podglądaniu w łazience lub gdziekolwiek ...? jaka była reakcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie raz przyłapal ojciec na podgladaniu matki. Pogroził mi palcem i tyle. Mam też młodszą siostrę ale jej nie musiałem podglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ktoś miał sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podgladalem w mlodosci rodzicow jak sie bzykali i matka zauwazyla. Na drugi dzien powiedziala ze to normalne i zdrowe ze kazdy chlopak to robi i nie musze sie wstydzic. Jej to nie przeszkadzalo byl jeden warunek zeby ojciec mnie nie zauwazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumu15
Widzialam dzisiaj ojca mojej kolezanki calkiem nago. Zostalam u niej na noc. Wchodze do lazienki, a tu jej ojciec nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz podejżałam moją starszą siostrę gdy się masturbowała w łazięce,było to dla mnie dość dziwne bo jest mężatką i seksu raczej nie powinno jej brakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda kobieta czochra bobra . Musi jakos sie zaspokoić gdy chce ukarać męża i nie dać mu pobzykac . Tak ich uczyły babcie ,matki i prababcie . Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś na wakacjach u babci przyłapałem kuzynkę jak się masturbuje. Mieliśmy oboje 14 lat. Powiedziałem jej, że ja też to robię i zaczęliśmy to robić razem. Najpierw każdy osobno a potem ja jej a ona mnie. Na dotykaniu się skończyło ale robiliśmy to na zmianę do orgazmu. W zasadzie przez całe wakacje przynajmniej raz dziennie na ogół w stodole na sianie to robiliśmy. Fajnie wspominam te czasy ale od wielu lat nie rozmawiamy o tym (każdy z nas ma swoje życie) i udajemy jakby tego w ogóle nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łoszt end goł 2 w 1. kazirodztwo w lesbijstwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×