Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

gram w diablo 3 na hardcore

Polecane posty

Ta gra to moja pasja, cala seria :D. Niedlugo malthael xD. Gram na hardzie mam 51 level. Mam nadzieje ze mnie myslenie o wrednym malpiszonie nie zdezorientuje i nie zgine xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Diablo. Ale 3 nie mam. Co to znaczy hardcore? W sensie, ze zawodowcem? Ze jak umrzesz to nie zyjesz, tak? Bo 51 poziom to raczej nie jest cos czym sie chwalic mozna. To w 2 dni grania tyle poziomow mozesz trzasnac przeciez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co to znaczy cala "seria"? W sensie, ze w 1 grales, potem 2 a teraz 3? Ja tylko 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grałeś może w Path of Exile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zawodowiec. W diablo 2 zawodowcem tylko barbariana zrobilem, 82 level wbilem sam baala na hellu zabilem z czego bylem dumny xD. A 51 to nieduzy, wiem. Tylko ze monkiem juz z 5 razy padalem w tej grze na zawodowcu a tera juz mysle by gre przejsc, i szukac itemow robic rifty i wbijac paragony bo chce potem demon hunterem przejsc gre na zawodowcu i czarodziejem :D. Z paragonem szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co to te paragony, pewnie jakas nowosc w 3 ;) 82 poziom niezly, mi sie nie udalo nastukac 81. Do 80 doszlam. Ale co dziwnego jest zabicie Baala samemu w Piekle? Zeby skonczyc musisz go zabic, proste ;) Poza tym ja i tak uwazam, ze zabicie Diablo jest wiekszym wyzwaniem niz zabicie Baala. Za to z Baala wiecej wypada, to sie chodzi i go stuka pare razy co by cus fajnego wypadlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baal jest latwy, tylko ze przy 5 fali te demony sa przej3bane bo nie dosc ze mocno bija to ogluszaja. Niezle sie meczylem, zeby je zniszczyc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie przegrywy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gralem w poe. Zawsze wolalem diablo 3. Poe jest dobre do robienia siana w jedna lige mozna po pare tysiecy dolarow wyciskac sprzedajac orby xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na hardcore mam łowcę ponad 100 lvl mistrzostwa oraz krzyżowiec ok 80 lvl mistrzostwa (maltael schodzi w parę sekund) Plus na łatwiejszych lvlach itemki, które sam stworzyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je zawsze wyprowadzam i zazynam pojedynczo. Chociaz te akurat sa inteligentne i trzymaja sie razem. Wtedy docenia sie na oko malo praktyczne talizmany "najszybsze odzyskiwanie rownowagi" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ulubioną grą jest dark souls. Jest najlepsza a zarazem najtrudniejsza, polecam całą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarzynam - mialo byc ;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam grę dark souls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie musze sobie zrobic porzadne konto w diablo 2. Mam marzenie o uber pro barbarzyncy na ww, ktorym bym czyscil csy na hc hell w 5 sekund, ogolnie zeby zrobic niesmiertelnego barbe z max bo. Do tego czarodziejka na classicu, ogolnie w diablo 2 moglbym grac w nieskonczonosc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest 13 lvli na hardcore mlotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak to mozliwe zrobic 100 poziom :D Juz 80 stuka sie tak ciezko, dzisiatki razy(jak nie setki) wracac do Harrogath :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niemożliwe? grałem na multi, questy robią się same plus 4x więcej expa za dodatkowych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mowi o diablo 3. W diablo 2 max to 99. Ja se kiedys jebne barbarianem 99. Jestem uzalezniony od baalrunow gra ma 17 lat a baalruny ciagle moja jape ciesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy na hardcore jest łowca, później krzyżowiec a później szaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w multi znaczy na batelnecie? To ja na swoim wlasnym prywatnym domowym kompie stacjonarnym gram, nie w sieci ;) Moze na battlenecie latwiej. Samemu nastukac wyzej niz 80 ciezko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dark souls lepszy, to tej grze oddałem życie. No po prostu nie ma lepszej. Przechodzisz grę po raz drugi, trzeci a tu nadal coś nowego, czego wcześniej nie było.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubie Barbarzynce jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na xbox gram, żaden battle net. powaga mam ponad 100 Najlepszy gracz ma aktualnie 1012 lvl szamanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest temat o diablo 3, a nie o dark souls. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×