Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość123321

niby dorosłe dziecko ,a niedojrzałe

Polecane posty

Gość gość
Sama widzisz, ze magister dzisiaj to nie jest osiagniecie. Za sam tytul nik nie placi. Marne kierunki sobie wybrali i tyle. Przekfalifikuj sie, naucz sie co najmniej dwoch jezykow obcych a na pewno znajdziesz prace i sie wyprowadzisz od rodzicow! Powodzenie ci zycze, nigdy nie jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
Ludzie czytajcie co napisałem. Tutaj nie chodzi o to żeby ta osoba się wyprowadziła od razu tylko ,że mając 30 lat siedzi u starych i NIE PRACUJE i nie kwapi się do żadnej pracy . Kurde oboje rodzice tyrają w tym matka za najniższą krajową. Niech chociaż też idzie do pracy za najniższa i dokłada się do czynszu i ma na swoje wydatki. O partnerze czy wyprowadzce nie wspomnę nawet bo to dalszy etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co ci chodzi??? mamy sie zlozyc dla tego nieroba czy co??? wez wypiertalaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
Mogle liczyc na jakies sensowne odpowiedzi czy sama patologia intelektualna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś patologia bo się wpieprzasz w życie innych. Może znajdź prace tej dziewczynie która będzie jej odpowiadać, bo może ona nie nadaje się do każdej pracy, może ma jakieś problemy o ktorych ty głupia szmato nie wiesz a tylko obgadywac potrafisz. Żeby ciebie szmato tez kiedyś ktos tak oczernial. A ta dziewczyna żeby jej się w życiu poszczescilo i żeby ci szmato jeszcze galy z orbit wyszły z zazdrości bo tak fajnie jej się życie ułoży a tobie żeby się pogorszyło za to oczernianie ludzi po forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co my tu mozemy pomoc???? nie wpiertalaj sie w nie swoje zycie, to nie jest woja sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wg mnie samo mieszkanie z rodzicami nie jest mega straszne nawet w wieku 30 lat z roznych powodow. Chodzenie do kosciola - tez bym sie niw czepiala. Wiara to indywidualna aprawa kazdego czlowieka i w to nikt nie moze ingerowac.Problem to ja widze ze ta osoba to typowy pasozyt. Jesli jest zdrowa to powinna pracowac. Gdybym ja byla w takiej sytuacji przeprowadzilabym z tym dzieckiem pasozytem rozmowe. Niech ta matka powie ze tak zyc nie mozna. W zyciu zdrowi musza pracowac. Nie ma wyksztalcenia to trudno to do fizycznej pracy. Naciski ze strony rodzicow na pewno wplynal na jakies ruchy pasozyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jej sytuacji TYLKO RODZICE MOGA COS ZROBIC A NIE wpisy na forum. Ty tez masz cos z glowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
gość dziś i to jest przykład opowiedzi . dziekuje Pisanie o problemie na forum to nie jest obgadywanie ze względu na anonimowość. Nie rozumiem ludzi co mnie wyzywają i życzą jak najgorzej ..lepiej się czujecie ?. Proponuję przeczytać pierwszą moją wypowiedź ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×