Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewka34x

Czy ktoś stosował Acai Berry Extreme? Podzielcie się opiniami

Polecane posty

Gość Ewka34x

Hej ja przyjmuję już prawie miesiąc bo wiesz postanowienia noworoczne;) i trzeba się trzymać ich.... Ogólnie bardzo fajny suplement który wspomaga odchudzanie bo wiecie bez naszego wkładu nic z tego nie będzie.Trzeba coś dać od siebie by zobaczyć takie efekty jakie by się chciało;) Ja ogólnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, zaczęłam chodzić na basen i więcej się ruszać na piechotkę a nie tylko tyłek w samochód;) Już prawie miesiąc mojej kuracji a ja zrzuciłam 6kg! Kolejne ważenie 1.02.2017 i mam nadzieje,że jeszcze z kilogram mi spadło w przeciągu tego tygodnia;) już widzę spadek wagi po swoich ubraniach a to dopiero początek! Do dzieła jak ktoś jeszcze zwleka z postanowieniami;) Będzie super satysfakcja,że się coś zrobiło dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella32x
Oooo super gratulację Ewka34x widzę,że nie tylko mi pomaga Acai Berry Extreme http://fitmel.com jestem mega zadowolona,że zamówiłam sobie ten suplement;) bo efekty są naprawdę zauważalne. Zawsze gdy tylko się zakręciłam w kuchni już coś miałam w buzi bo momentalnie zachciewało mi się jeść,ale odkąd przyjmuję Acai Berry Extreme to już przeszłość bo teraz nie podjadam między posiłkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×