Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UMOWA ZLECENIE,co myslicie?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Dziś dostałam tel. z Zaproszeniem na rozmowę w sprawie pracy na umowę zlecenie do sklepu z odzieżą używaną. Pani w skrócie powiedziała ile zarobie za godz. (9,50 netto),ze to praca od pon do soboty Czy na takiej umowie bede pracowac tylko kilka godzin dziennie?Jak z wynagrodzeniem?Przy takiej umowie płaci sie dniowki czy normalnie co miesiąc? Pieniądze do ręki czy na konto?Mogę wymagać przelewania ich na konto? Opłaca sie iść do takiej pracy w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza jakakolwiek praca niż np. zadłużanie się w sciemniane chwilówki, bardzo wysoko oprocentowane. Idź na rozmowę i zadaj te wszystkie pytania tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning_coffee
Myślę, że przy rozmowie kwestia godzin pracy będzie poruszona jeśli na ogłoszeniu nie było powiedziane jaki to wymiar czasu. Co do wynagrodzenia, to może być kwestia dogadania się, chyba, że wyraźnie Ci ktoś powie, że pieniądze są dawane do ręki i zobaczysz, że nie ma pola do dyskusji. A jak są wypłacane (dniówki, co miesiąc) to już też chyba jest z góry ustalone i nie za bardzo będzie dyskutować. Spokojnie, zobaczysz jak się rozmowa będzie toczyć i będziesz wiedziała czy możesz o coś prosić lub dyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×