Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julitka1302

Schudłam w 6 tygodni 11 kg, dzięki diecie niskowęglowodanowej

Polecane posty

Gość Cecylia84
Zdecydowanie najistotniejsza jest dieta i aktywność fizyczna, suplementy są tylko dodatkiem. Niestety bardzo często nieskutecznym. Ja się zraziłam po zakupieniu Calominalu na który wydałam 70 zł (2 opakowania). Przez blisko 2 miesiące stosowania i to bardzo regularnie nie odczułam żadnego efektu, poza delikatnym pobolewaniem żołądka po przyjęciu. Schudłam zaledwie 3 kg, ale szybko te kilogramy wróciły, gdy go odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja włączyłam do mojego odchudzania habaicynę, jest to moj pierwszy wspomagacz odchudzania bo wcześniej obawiałam się efektu jojo po odstawieniu, ale z uwagi na skład habaicyny zdecydowalam że spróbuję. Kupiłam pobrałam, pomogla mi w rozruszaniu metabolizmu, teraz już 3 miesiące nie biorę i waga nie wzrosła, podejrzewam ze to wlasnie dlatego ze zawarta w habaicynie chili jest naturalna substancja i organizm sie od niej nie uzaleznia jakoś. Teraz rozważam powrót do habaicyby z uwagi na właściwości antynowowte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim to jedne z najlepszych tabletek na odchudzanie jakie są odstępne. Sama stosowałąm i schudłam 13 kilogramów. Ale zaznaczę, ze tabletki to jeden i ważny czynnik, ale pozostałe dwa, to odpowiednia dieta i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby skutecznie schudnąć podstawą jest dieta połączona z aktywnością fizyczną .Mi udało się schudnąć 10 kg w ciągu 2 miesiecy korzystając z tej diety online http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie tez dolacze do pytania .Moglabys napisac przykladowy dzien z diety, chodzi mi o ilosc tego miesa i czy jesz dodatkowo maslo np czosnkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten dietetyk o którym pisze Julitka to jak sądzę Jerzy Dryndos https://www.dietetykzpolecenia.pl/ Dieta jest bardzo skuteczna ale też bardzo restrykcyjna. Na początek trzeba zrobić sporo badań ale pewnie każdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś pewna/y że to on ? bardzo bardzo mi zależy. Mam ten sam problem co użytkownik o nicku Julitka1302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% to Pan Jerzy.Zadzwoń na pewno Ci pomoże.Dieta jest bardzo restrykcyjna ale powoduje brak uczucia głodu. Nie wiem z jakiej wagi startujesz,bo być może w Twoim przypadku nie będzie aż tak bardzo rygorystyczna.Trzeba na początek wydać trochę kasy na badania,chyba że znajdziesz takiego lekarza który da Ci skierowania.Telefon do niego 533141848.Daj znać jak już będziesz po rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jedyna dieta jaka ostatecznie podziałała to mniej żrę :) nic innego nie działało przez lata, łącznie z bardzo restrykcyjnymi dietami,dopiero po zwyczajnym jedzeniu z głową, dieta bogata w warzywa i owoce a także w ryby, bez smażenia i slimunox do tego pomogło osiągnąć efekt jakiego oczekiwałam. I tylko tyle do szczęścia było potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji u tego dietetyka. Jestem na diecie tydzień i jest masakra. Mega złe się czuje ale to przez adaptacje. Tak może być przez 10-14dni. Dieta rygorystyczna ale logiczna i ma co najważniejsze poprawić mój stan zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Dieta ma ogromny wpływ na to jak wyglądamy, ale też na to jak się czujemy. Bez wątpienia jeśli mamy odpowiednią ilość kilogramów, nasze życie jest znacznie bardziej komfortowe. Wtedy mamy także dużo lepszą kondycję oraz łatwiej jest nam się poruszać.http://izydor-wlad.pl/2018/08/19/jak-schudnac-dzieki-diecie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnaK
Ja nie jestem zwolenniczką diet, bo u mnie po prostu nie przynoszą efektu. Stosuję natomiast suplement https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/ i jestem bardzo zadowolona. Mam tendencję do tycia, ale przyjmując go waga stoi w miejscu :) a wcześniej tez sporo schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×