Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wykladzina dywanowa do pokoju dziecka, jaki kolor ?

Polecane posty

Gość gość

Sciany ma zielone. Jaki kolor by pasowal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szary, granatowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żólta w niebieskie sarenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Żaden! Zaczniesz hodować roztocza.Wykładziny dywanowe i dywany poszły w niepamięć.Szkoda ze tego nie wiesz?! Mam dwoje dzieci i żadnych dywanów.Przecież są maty ekologiczne do zabawy na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.32 Dawniej uzywalo sie dywanow i jakos było. Teraz to dzieci trzyma sie pod kloszem zeby przypsdkiem czegos brudnego nie dotknely a z tej sterylnosci wlasnie biora sie choroby i alergie. Dziecko musi miec doczynienia z kurzem i brudem czasem zeby sie uodparniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasna, biała, kremowa albo lekko szara i od razu mop parowy albo odkurzacz piorący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah, roztocza to ci chyba mózg wyzarly Eko mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu jasna wykładzina przy dziecku! mam w salonie i to największy błąd, jaki popełniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale teraz ma tam wykladzine tzw gumolit, chcialam to czyms przykryc , a nie inwestowac zbyt wield bo wynajmujemy poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup wielkie puzzle piankowe, będzie miał ciepło, miło i kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wykładzinę dywanowa, gruba. Ciemny fiolet. Nie ma lepszego rozwiązania, dzieci siedzą na podłodze, przynajmniej ciepło w pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego że dzieci wiecznie chorują.Ja również nie mam dywanów i dzieci chowają się zdrowo.Szkoda tu dyskutować, bo są tępe dzidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie potrafisz dyskutować bez wyzwisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mnie wyzywasz od tepych ? Chcialam sie tylko doradzic. Dziekuje, wezme pod uwage opcje tych puzzli piankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.48 Podam ci przyklady. Znam osobe ktora od dziecka sterylnie wszystko sprzatala i paproszka czy kurzu, dzieci zdrowe w okresie dojrzewwania zaczely sie problemy uczulenia na wszystko od kurzu, pylki, siersc i do tej pory problemy zdrowotne kilkanascie lat. I dziecko chowane w kurzu, na wsi, doczynienia czesto z brudem i paprochami, zwierzetami i do tej pory nigdy zadnych problemow alergicznych a jedt po 30. Nie mozna dterylnie wychowywac dzieci wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos jest brudasem, to dla niego dywany i wykładziny będą siedliskiem kurzu, roztoczy itp., normalny człowiek takie rzeczy odkurza i czyści. Ps. Ciekawa jestem czy te eko śpią na golych deskach, bo materace to dopiero raj dla roztoczy i bakterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dywan to rodzaj filtru. To właśnie na dywanie zatrzymuje się kurz, a nie lata po całym domu, dzięki czemu dzieci wychowywane pod kloszem, nie będą musiały go wdychać. Później bierze się magiczne urządzenie - odkurzacz i wciąga się cały kurz. Dywan dodaje przytulności we wnętrzu i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zielonych ścian pasuje jasno lub ciemno zielony , niebieski, szary i biały. Ewentualnie do pokoju dziecka, może być też czerwony. Warto, by wykładzina do pokoju dziecka była ciepła, więc przydałby się podkład filcowy, jak np. tu: http://www.arte.pl/pl/p/Wyk%C5%82adzina-dywanowa-Domo-Serenade-101/7208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda, byle we wzorki. Na gładkiej od razu widać każdą plameczkę. Zaraz będzie w niej kilo plasteliny, kaszki, soczku... W ogóle według mnie najlepiej kupić kawał wykładziny i dać do obszycia jak dywan. Wtedy łatwiej jest zwinąć w razie potrzeby albo wynieść i wytrzepać. Można też kupić po prostu dywan. Tylko nie to modne shaggy, bo człowiek się tylko o niego potyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykladzina podlogowa jest super ja mam cala gore w wykladzinie podlogowej .Dzieciaki siedza ,bawia sie na podlodze i maja cieplo w d**e .Przyjemnie jest chodzic po takiej wykladzinie ,ja mam gesta i z dlugim wlosiem .Uzywam odkurzacz ,mam tez drugi pioracy super sprawa.Kolor wykladziny w kazdym pokoju taki sam taki antracytowy (ciemno -szary z lekkim odcieniem srebra).Nic na nim nie widac a przy dzieciach (soki,farby,mazaki,jedzenie) bardzo praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w salonie leżała wykładzina w odcieniach ciemnej zieleni,a le to koszmar, kawa wylana milion razy, plamy wszędzie. To tani materiał, ale teraz mam deskę na przykład i zabezpieczona woskiem z saicos, bo siostra kupowała do blatów i mi oddała, więc teraz co by się nie działo, deska w dalszym ciągu dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może taka z miastem i uliczkami? one sa wielokolorowe, mają dużo szarości, zieleni-będą pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również podpisuje się pod wykładzina odcienie szarośc***asują do wszystkiego jest ciepła i przytulnie wiadomo ze trzeba odkurzacz i sprzątać. Co do puzzli piankowych fajne ale bratanek ma i wkoło je rozwala a bratowa wiecznie tylko to musi układać mały ma 1,5 roku......może przy starszych dzieciach bardziej się nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje córki nie mają wykładziny, ale ile razy widzą gdzieś w sprzedaży, to mówią, że marzą o takiej w ulice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, generalnie wszystko zależy od preferencji dziecka. Bardzo wiele badań prowadzono na temat tego, czy kolory wpływają na rozwój dziecka. Wydaje mi się, że ważniejsza jednak jest jakość. Swoją drogą, ostatnio dla swojego Karolka (6 latek) kupowaliśmy dywan na tej stronie: https://dywanoland.pl/494-dzieciece - jest sporo opcji dla dzieci, a sama strona jest niezwykle przyjazna i jest w czym wybierać. Możesz zerknąć, być może akurat to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy kolorową wykładzinę w www.rafmar-wykładziny.pl - świetnie pasuje do wnętrza, a przy okazji jest miękka i łatwo utrzymać ją w czystości także naprawdę godna polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten dywan w przedpokoju www.sklep.dywanopol.pl/amazon-bcf-kolor/550-nowoczesny-bcf-amazon-kolor-01-red.html# . Jeden z najlepszych wzorów moim zdaniem spotykany na rynku, bezpośrednio od producenta. Gres też w przedpokoju leży w podobnym stylu, więc idealnie się wszystko komponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze sprawdza sie ten sam sposob, ta sama metoda, którą stosowali tez nasi rodzice czyli zwykly prosty dywan z ulicami, który jednoczesnie jest swietna zabawą dla dzieciaków, dzisiaj ciezko juz takie dywany znalezc ale sa jeszcze na fortero pl ja kupilam swooim dzieciom i pomysl sprawdzil się swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spory wybór posiadają http://robin-wykladziny.pl od których kupowaliśmy wykładzinę do naszej sypialni. Jestem pewien, że ich produkt z pewnością odnajdzie się w pokoju dziecka, a kolorów do dyspozycji macie całą masę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykładzina dywanowa to świetny pomysł. W domu jak i w firmie mamy położoną własnie wykładzinę od http://www.axprocarpets.com. To dość wygodne rozwiązanie, bo znacznie wygłusza całe pomieszczenie, łatwo się ją odkurza i zawsze to coś ciepłego pod stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×