Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Adamex vicco 2017

Polecane posty

Gość Damiana
Moja koleżanka niedawno rodziła i kupiła Vicco - po zobaczeniu wózka stwierdziłam, że decyduję się na ten sam model. Polski producent, wysoka jakość, niezła cena. Naprawdę super sprzet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zastanawiam się nad rym wózkiem. A czy któraś mama wie, czy pasują foteliki firmy Avionaut Kite ( ultralite ) lub Avioanut Pixel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam adamex vicco od 3 miesięcy i ogólnie jestem zadowolona z używania jego tylko jest jeden minus rozłączył mi się na nitach stelaż . Jestem załamana czy miał ktoś podobny problem i jak wygląda serwis. Wózek nie kosztował mało i czy takie rzeczy są dopuszczalne. Używany był w normalnych warunkach i powierzchniach miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam adamex vicco od 3 miesięcy i ogólnie jestem zadowolona z używania jego tylko jest jeden minus rozłączył mi się na nitach stelaż . Jestem załamana czy miał ktoś podobny problem i jak wygląda serwis. Wózek nie kosztował mało i czy takie rzeczy są dopuszczalne. Używany był w normalnych warunkach i powierzchniach miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny wózek - sama posiadam w klasycznym szarym kolorze z metalizowanymi wstawkami - klasyczny, elegancki. Co do mechaniki to nie mam zastrzeżeń, wszystko działa tak jak powinno. Zestaw spory, wózek duży, ale bez przesady - wygodnie przewozi się średnim samochodem. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2018.10.17 o to zapytać najlepiej w sklepie, wiem że jak x-landera kupowałam to były też dedykowane do niego dobre foteliki z atestami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baaardzo dobry wózek! Ja np. polecam, bo ma wszystkie cechy modeli wyższych klas, a cena jest naprawdę przekonująca! Wg mnie nie ma lepszego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Adamex Vicco to bardzo dobry model a im nowszy tym bardziej udoskonalony, i zdecydowanie jest to bardzo dobry zakup 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

U mnie Adamex po 8 miesiącach użytkowania to mieszane uczucia. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Na minus duża waga i wielkość po złożeniu. Przy naszym małym bagażniku w aucie zajmuje całą jego pojemność, a i tak mieści się tylko stelaż. Wnoszenie go na piętro czy nawet kilka schodków jest dość trudne i jedna osoba może mieć problem. Jeśli chodzi o funkcjonalność to nie da się ukryć jest bardzo ok. Dobrze się sprawdza na miejskich wertepach. Ale dla mnie najgorsze było to, że kupiłam model nowy ze sklepu i musiałam go reklamować aż trzy razy. Mechanizmy budy i wszystkie inne to plastik i u nas od nowości zacięły się tak, że nie dało rady opuścić budy. Słabe. Po przejściu na spacerówkę okazało się że mechanizm opuszczania oparcia do pozycji leżącej też jest niesprawny. Reklamacje odrzucono a ja walczyłam siłując się z mechanizmem bez większego skutku. Jedną ręką nie byłam wstanie nic zdziałać. Z dzieckiem w wózku to było praktycznie nie do zrobienia. Więc jakby nie było opuszczanego oparcia. Ostatecznie wymieniono mi cały element ale ile to nerwów kosztowało to już nasze. No i wózek był tak długo u producenta, że ostatecznie żeby być mobilnym musieliśmy kupić zastępczy wózek. Gdyby nie te reklamacje to pewnie mogłabym polecić go z czystym sumieniem. Tak szczerze odradzam, bo w razie problemów producent umywa ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Nie polecam tego wozka. Po 3 miesiącach użytkowania był już w reklamacji (rozwalił nam się stelaz, zepsul sie mechanizm pasów w siedzisku). Budka w spacerowce tragedia. Brak systemu klik-klik, ogólnie brak zabezpieczenia budki przez co budka nie zatrzaskuje się, jest bardzo luźna i spada. Można rozpiac i rozlozyc z siatką ale na jesieni czy w zimie nie da się tak jeździć. Niestety wózek po 8 miesiącach użytkowania zmienilam na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×