Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Homonto rus

Dlaczego facetom podobają się "męskie" kobiety

Polecane posty

Gość Homonto rus

Oczywiście nie męskie z wyglądu tylko po prostu mają "męskie" zainteresowania czyli np interesują się motoryzacją, produkcją muzyczną, grają w gry, lubią piłkę nożną. Z jednej strony ciągle czytam, że idealne żony to azjatki, bo są takie kobiece, ładne, usłużne, zajmują się tylko domem itd, a z drugiej strony faceci zachwycają się "męskimi" kobietami, które do tego są seksowne, pewne siebie i nikomu nie usługują. To czego w koncu chcą faceci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy facet chce czegoś innego, ale nie powinno cię dziwić, że ludzie chcą partnerów podobnych do siebie samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meskie sa czesto latwiejsze. natomiast rozne hobby to nie problem, chyba, ze laska mowi tylko o kosmetykach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci nagadał głupot że Azjatki siedzą w domach? Chyba tylko te w wioskach w bambusowych szałasach :P Wyobraź sobie że w Japonii, Tajlandii czy Chinach kobiety też pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homonto rus
00:24 Pracują, pracują, ale jednak mają inną mentalność. Dla nich chłop=władca. W Japonii rola matki jest uważana za normalną pracę i kobiety dostają za to pensję. Mają więcej tych kobiecych cech niż te "męskie" kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiele wiesz o japonii, co? tam mają kryzys bo kobiety nie chcą wychodzić za mąż - wolę pracować, imprezować i płacić za towarzystwo przystojnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrejejeje
"motoryzacją, produkcją muzyczną, grają w gry, lubią piłkę nożną" to są męskie zajęcia? To jest rekreacja i rozrywka. Już sam fakt, że kobieta ma jakiekolwiek zainteresowania jest wartościową i cenną osobą. Co innnego gdyby była górnikiem, spawaczem, politykiem, to chyba dopiero wtedy byłaby dla mnie aseksualna, ale nie znaczy, że nie warta poznania. Czesto pod maską twardej kobiety, jest ukryta pełna ciepła, serecznosci, zakompleksiona, wymagająca zaopiekowania się mała dziewczyka, ktora w domu zamienia sie w anioła a maskę przybiera tylko na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polska kobieta ani nie ma męskich zainteresowań, ani domu nie ogarnia. O czym z taką gadać i po co z taką wobec tego mieszkać? nie dość że same nie mają żadnych zainteresowań oprócz tv i zakupów to jeszcze mają ból doopy jak facet ma jakieś hobby i ze wszystkich sił starają się mu to obrzydzić. O autach z nią nie pogadasz a i obiadu ci nie ugotuje bo "nie po to walczyły o równouprawnienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homonto rus
Przecież napisałam, że mówię o męskich zainteresowaniach, a nie o zajęciach chociaż pewnie żaden facet nie pogardziłby seksowną panią mechanik. Moje pytanie jest takie:dlaczego facetom bardzo imponuje to, gdy kobieta ma typowo męskie zainteresowania. Wiem to z własnego doświadczenia i z obserwacji ludzi dookoła mnie. Moje wnioski są takie, że faceci dzielą się na dwie grupy: tych co chcą mieć "typową" kobietę, delikatną, potulną, która ma "kobiece" zainteresowania (kosmetyczka, plotki z przyjaciółkami). Druga grupa facetów to tacy co chcą mieć kobietę, która spełnia także rolę kumpla, nie marudzi podczas oglądania meczu, interesuje się tym co on albo czymś innym z branży "męskich" hobby. Z moich obserwacji wynika też, że faceci szaleją za kobietami z tej drugiej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak mają inną mentalność. Dla nich chłop=władca x Chyba w czasach samurajów tak było, podobnie jak u nas w średniowieczu :P Miejsca gdzie kobiety siedzą w domach i zajmują się wyłącznie rodziną to Bliski wschód i zacofane kraje Afrykańskie, dlatego polskie kobiety nieroby tak lubią ciapatych i bambusów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta potulna i uległa, taka która całe swoje życie oddaje w ręce faceta jest nudna, trzeba koło takiej skakać, zabawiać, bo jak tego nie zrobisz to puści się z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ty masz te spostrzeżenia? Mężczyźni lubią kobiety które mają jakieś zainteresowania, może to być cokolwiek byleby facet czasem miał odrobinę świętego spokoju i żeby kobieta nie wieszała się mu ciągle na szyi. W swoim życiu nie poznałem żadnej kobiety mechanika i znałem tylko 2 które potrafiły grać w piłkę, reszta miała typowe damskie zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homonto rus
02:51 W Japonii i innych krajach azjatyckich pozycja kobiety nadal jest niska, a przemoc domowa bagatelizowana i tuszowana. Ty chyba znasz Japonię tylko z mangi czy anime. A Polki nie lecą na ciapatych tylko oni po prostu wiedzą jak kobietę poderwać. Gdyby Polacy wykazali się inicjatywą to nikt by się z czarnymi nie zadawał. Czarni mówią komplementy, czarują, a Polki są tego spragnione. Nie mają w domu to jedzą na mieście, proste. A, że po tym żarciu mają sraczkę to już inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jakby 20 latek miał wiedzę o kobietach 40 latka to ludzkość dawno by wyginęła. Nie znalazły byście frajera do ożenku. Dlatego o ile 20kilku latka łatwo jest doopą zaciągnąć przed ołtarz to im facet starszy tym trudniej. 40 latek wie już czym to pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 latek nadaje się już tylko na sponsora, na pewno nie na męża :) Stare buzelanty won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czarni mówią komplementy, czarują, a Polki są tego spragnione" to znaczy tylko jedno - strasznie jesteście puste i zapatrzone w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homonto rus
03:06 Polki nie są puste tylko tragicznie zakompleksione i to przez Was facetów. Nigdy nie jesteśmy dość dobre, to Polacy są wychowywani na księciuniów, których kobieta ma podrywać, obsługiwać, a w zamian usłyszy cudowne "przytyłaś". Czarni dają zakompleksionym kobietom to czego one potrzebują:miłe słowo, komplement, pożądanie. I biedne dziewczyny wpadają w bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to tylko znaczy że jesteście durnymi kretynkami którym nie wchodzi do blond główek że to "juarbjutifulmajdarling" ci panowie piertolą wszystkiemu co ma cycki i jest w wieku od 12 do 92 lat. Poza tym jakoś tak dziwnie się składa że taki powtarzany dziennie setce różnych kobiet "komplement" czarnego habibi powoduje że ściągacie majtki przez głowę podczas gdy analogiczny komplement usłyszany od nieznajomego na przystanku autobusowym powoduje co najwyżej zadarcie nosa i prychnięcie "za wysokie progi na twoje nogi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niewiele wiesz o japonii, co? tam mają kryzys bo kobiety nie chcą wychodzić za mąż - wolę pracować, imprezować i płacić za towarzystwo przystojnych facetów X W Japonii pracują te kobiety, które nie są zamężne, mężatki wychowują dziecko lub dzieci i jak już idą do pracy to tylko na pól etatu. Kobiety w Japonii nie zostają dyrektorami, nigdy nie awansują dlatego gdy wychodzą za mąż rezygnują z pracy i wracają dopiero gdy odchowaja dzieci lub nie wracają nigdy. Oczywiscie biedote i margines obowiązują inne zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 40-latki na co się nadają, bo przecież nie na sponsora chyba? :-D ...a tak racja na babcie, ale czy to wystarczający powód do wiązania się z taką? Ta złośliwość to sarkazm na wasze postrzeganie rzeczywistości, zupełnie inaczej oceniacie innych w tym inne kobiety, a zupełnie inaczej siebie same :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Japonek to są same bo ci zaje... Japończycy mają swoje żony na nintendo, całkiem im już odje... od izolacji, braku świeżej krwi, kazirodczych stosunków rodziców :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbuuu
faceci nie lubią babochłopów lubią kobiece ale z własnym światem ,chodzi o to żeby się nie wieszały na szyi i dały żyć i to cała tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjatki chcą kasiastego,inaczej nie biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Uległe i grzeczne kurki domowe, kobietki delikatne i nie epatujące za bardzo seksapilem, najlepiej dziewice lubią dominujący faceci, zwolennicy patrialchalnego, tradycyjnego modelu rodziny. No i prawiki - idealiści. Kobiety z jajami i pazurkiem, niezależne, zaradne i z męskimi zainteresowaniami preferują raczej faceci ceniący partnerstwo, przyjaźń i sporą dozę wolności w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ja zaobserwowałam to te kobiety o męskich zainteresowaniach są traktowane jak kumpele. A w tych kobiecych, delikatnych i łagodnych faceci sie zakochują. Natomiast u tych w szpilkach, seksownych, śmiałych i mających męskie zachowanie szukają głównie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w EOp jedna pani kierownik, kiedyś była bardzo męska-ze swoim zarostem na twarzy. Jeden z panów z peło mówil nawet ,ze to w łożku jest fajna dziewczyna "tylko zarost majakiś dziwny";).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna interesująca się sportem, motoryzacją, polityką, wcale nie jest "męska", tylko świetna :) Można z nią o wszystkim pogadać, a zakochać się to już w ogóle :) A nie w jakiejś sztucznej lali, którą interesują tylko plotki i seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis 13.05 To ja :) wykreslilabym tylko motoryzacje :-D no nie znam się Mój mężczyzna mówi że jestem ideałem haha z tym.ze sama w to nie wierzę bo ideałów nie ma , aleee skoro jestem ideałem dla niego to wszystko gra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna, która interesuje się polityką jest aseksualna :D No tak bo tylko idiotki, które czytają "Naj" lub inne dziadostwo są interesujące. Lubię wiedzieć co w trawie piszczy. Czy to takie dziwne?? Polacy mają mentalność ciapatych brudasów. Kobieta ma być usłużna, zakompleksiona i ograniczona. Nieudacznicy boją się pewnych siebie i inteligentnych kobiet. Powodzenia w szukaniu sierotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarni dają zakompleksionym kobietom to czego one potrzebują:miłe słowo, komplement, pożądanie x Czyli kobiety lubią być okłamywane i sama udowadniasz jak kobiety są głupie, wystarczy kilka czułych słówek nawet kiedy same wiecie że to kłamstwo i od razu rozkładacie nogi. Żaden szanujący się facet nie zwiąże się z aż taką idiotką, bo taka kobieta puści się z każdym który wciśnie jej kit. A temat powinien być zupełnie inny, bo autorce nie chodzi o to dlaczego mężczyźni wolą męskie kobiety, tylko o to dlaczego nie lubią pasożytów i kur domowych bez żadnych zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×