Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Homonto rus

Dlaczego facetom podobają się "męskie" kobiety

Polecane posty

Gość Homonto rus
Kobiety co lecą na żałosne teksty czarnych są analogiczne do facetów w średnim wieku, którzy lecą na wyznania "miłości" od licealistki, dla której zostawiają rodzinę. Ten sam poziom głupoty, ale niestety oba zjawiska są bardzo powszechne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polityką nie można się nie interesować. To nie jest hobby tylko zwykła konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego lepsze S azjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luken
Siema wszystkim. To jaką kobietę czy "męską" czy "typową" wybiera facet zależy od jego charakteru. Jedni wolą takie, drudzy takie. To tak ja ze wszystkim. Jeden lubi bigos, a drugi nie, jeden ekstremalny sport, a drugi spokojny wieczór przed telewizorem. Z tym się nie dyskutuje. Jednak rzeczywiście muszę przyznać, że w większości nas facetów pociągają kobiety "męskie". Pisząc męskie nie mam jednak na myśli, że musi mieć dokładnie takie same zainteresowania i hobby. W moim przypadku lubią kiedy kobieta wie czego chce (tak wiem:):):)), jest uśmiechnięta, pozytywna, energiczna i trochę szalona. Myślę, że nie tylko ja, ale i wielu facetów wariuje dla takich kobiet. W gruncie rzeczy nie różnimy się tak bardzo od Was moje Drogie Panie!!!! Mamy inny sposób myślenia i postrzegania świata to na pewno, ale partnerów wybieramy podobnie :). Proszę powiedzcie, która z Was chciałaby chłopaka - ciapciaka, użalacza, któremu nigdy nic nie pasuje.... Pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jestem Kobietą która chodzi po drzewach itp ... oto też w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×