Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostalam wypowiedzenie w piatek, co teraz???

Polecane posty

Gość gość
Ja jej nie nagrywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym sie ta firma zajmowala?mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budowlanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moja dziedzina.ale teraz prawo sie zmienilo w zwiazku z oszutwami z vatem.moze co krecila.jakies dziwne faktury nie zwrocily twojej uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie fv nie, ale wiem ze placi pracownikom pod stolem, ale tego nie udowodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w sumie o co Wam chodzi? Jakas zemsta za zwolnienie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudokumentowany przeplyw gotowki.robi tak zeby nie placic wiekszego podatku.jak chcesz sie pobawic to mozna zawiadomic urzad skarbowy.jak jest jakis wiekszy temat to prokuratura jeszcze.najlepiej zaczac od pip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zemsta a sprawiedlwosc.to szefowa zaczela strugajac glupa o dyscyplinarce i zmuszajac do podpisu dokunenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale tego sie nie udowodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij od miesiecznego wypowiedzenia ktore ci sie nalezy wg.przepisow z 22lutego 2016r.ona musi zaplacic ci zus i dac wyplate pelna.masz jeszcse urlop bycmoze nie wykorzystany.mozesz dostac kas za urlop albo go wykorzystac a szefowa zaplaci zus za urlop i da wyplate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udowodni ale jest swiadkiem.wystarczy zeby zlozyc zawiadomienie do prokuratury czy urzedu skarbowego.oni beda szukac dowodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezle widac jaki typ osob tu siedzi - msciwi wyludzacze l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesieczne wypowiedzenie jesli w umowie mam 2 tyg wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie l4!? To nie ja dalem taka rade.autorce nalezy sie caly pelny miesiac wypowiedzenia zgodnie z prawem.a po 3latach pracy nalezy sie 3miesiace wypowiedzenia i umowa przechodzi automatycznie na czas nieokreslony i wtedy pracodawca ma obowiazek podac przyczyne zwolnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wuj nas obchodzi co teraz zrobisz, skończyły się czasy zamartwiania o innych, odkąd rządzą solidaruchy tj. od lat 80 to każdy dba o siebie, masz bolek miał o tych na dole dbać i co, oszukał ich, sprzedawał za pieniądze i ma nas na dole daleko gdzieś, cieszy sie, że jemu i jego stadzie dzieci i wnuków dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.jak przepracowalas pol roku to masz 1miesiac wypowiedzenia.ja tez mialem w umowie 2tyg ale jak im podalem na pismie odpowiednie paragrafy z kp to dali mi miesiac wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do pip.ale w poniedzialek rano.nie zwlekaj bo na wszystkie odwolania jest okreslony czas.tam ci pomoga.nie poddawaj sie i nie odpuszczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idż na l4, możesz chorować 180 dni i będziesz miała płacone 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj za granicę, a co myślisz, siedzieć i płakać, stare ludzie mające po 38 lat pracy zostają bez chleba i się z nich śmiejecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z L4 nie kombinuj bo to oszustwo.teraz zus robi kontrole czesto i intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podpadniesz z zusem to kiedys bedziesz na prawde chora i moze byc problem jak w potrzebie ci nie przyznaja swiadczen bo juz kiedys oszukalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy pieprzycie jak rzuci l4 od psychiatry to NIKT tego nie podwarzy idziesz i mówisz ze masz stany lekowe , boisz sie o przyszlosc i wierz mi kazdy wypisze ci l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz szukasz nowej pracy :) na pewno znajdziesz cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko daj znac jak potoczyla sie twoja sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug nowych przepisow miesiac wypowiedzenia jest ja przepracuje pracownik min.w firmie pol roku.,wiec jezeli masz dowod na to ze pracujesz 6 mc, to to wypowiedzenie jest nie ważne.pamietaj ze to sie nalezy jak psu buda,wiec wystarczy ze powiesz haslo " panstwowa inspekcja pracy",a na bank podrze to wypowiedzenie :-) 2. Sprawa to fakt ze nie zwalnia sie ludzi bez powodu, wiem bo zatrudniam. Zatrudnienie nowego pracownika za duzo wysilku mnie kosztuje, przuczenie, badania lekarskie, szkolenie bhp.itp... wiec przyjmij to z godnoscia, przyucz swoja nastepczynie I w miedzy czasie szukaj pracy,naleza sie 2 dni na szukanie pracy jak masz wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rady. Też kiedyś miałam taką sytuację, że nagle pani wielka szanowna dyrektor banku i wazeliniarz menadżerka, po ochach i achach jaka jestem wspaniała,zaszantażowaly mnie czymś podobnym. Odmieniło im się z dnia na dzień i podpisałam porozumienie stron. Byłam w takim szoku, że chciałam stamtąd tylko wyjść, a nie chodzić po sądach, kłócić się i kombinować. Wyszłam z założenia, że skoro mnie nie chcą, niech spadają. Skupilam się na poszukiwaniach innej pracy. Po pewnym czasie taką dostałam i z perspektywy czasu jestem tym pindom wazeliniarom wdzieczna. (podobno nie widzieli mnie w swoim cudownym zespole, byłam miła dla pani sprzątaczki, nie chciałam zadzietrac nosa jak one i raz szczerze zdziwiłam się, że w pracy są podsłuchy i nie można powiedzieć głośno do koleżanki "zamawiasz sobie coś na lunch?" :P) Najzabawniejsze było to, że pół roku później ten mikro oddział pewnego idealnego banku, został zamknięty przez "problemy z dobraniem odpowiedniej kadry", a ja pracuję sobie do dziś w miłym zespole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies a rodzaje wypowiedzen? dyscyplinarka, za porozumieniem stron i jakie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za porozumieniem stron. Wypowiedzenie ze strony pracownika. Wypowiedzenie ze strony pracodawcy. Wszystkie mogą być natychmiastowe lub z wyprzedzeniem. Dyscyplinarka, no na to trzeba sobie zasłużyć. Powyższy temat dotyczy zwolnienia pracownika bez wyraźnej przyczyny. Więc, aby nie robić sobie większego problemu z szukaniem tej przyczyny, szefowa uciekła się do szantażu. Jak nie podpiszesz za porozumieniem stron, to ja cię wyrzucę dyscyplinarnie, a autorka dała się na to nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
latwo wam mowic, ciezko zostac w firmie w ktorej cie nie chca. Malo tego teraz bardzo latwo podlozyc komus swinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×