Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostalam wypowiedzenie w piatek, co teraz???

Polecane posty

Gość gość
Prosta sytuacja. Tego samego dnia idziesz do lekarza, najlepiej psychiatry prywatnie i załatwiasz sobie zwolnienie. Możesz tak jechać pół roku. Niech ci wypisuje na tydzień - dwa, żeby cię nie zdążyli skontrolować. W międzyczasie szukasz nowej pracy. Jak znajdziesz, skracasz zwolnienie albo po prostu przestajesz je kontynuować. Nie ma sensu w firmie się szarpać. Wypowiedzenie ci dali - nie musisz podpisać, wystarczy że się z nim zapoznałaś, a jest ważne. Jedyną niezgodnością z kp wydaje się tu długość okresu wypowiedzenia - w PIP poradzą ci co z tym zrobić. Uwierz mi, jestem w trakcie podobnych bojów z pracodawcą, tyle że u mnie skończy się w sądzie pracy, bo doszły jeszcze inne kwestie. Trzeba walczyć o swoje i korzystać z możliwości, jakie daje nasze tzw. prawo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne jesli ktos chce sie szarpac z pracodawca i robic z siebie chorego u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, na co jesteś chory to nie jest pracodawcy sprawa, szczegóły twojej choroby na pewno do niego nie dotrą. Bywałam na tego typu zwolnieniach i ani razu nie potrzebowałam psychiatry, raz był to chirurg, innym razem internista. Tyle że psychiatra jest 'wiarygodniejszy'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez L4 powyzej miesiaca placi zus, a oni nie chetnie to robia, wiec sprawdzaja przyczyne. Jak pracodawca daje wypowiedzenie to po to jest ten miesiac zeby sie ogarnac I 2 dni na szukanie pracy zeby nie robic z siebie wariata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×