Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mogę takie coś załatwić bez wiedzy męża ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, ze niedługo urodzę córeczkę i cały czas od początku ciąży kłócimy się, jeżeli chodzi o imię, on chcę ją nazwac Julia, a ja chcę ją nazwać Maja, no i ni w cholerę nie możemy dojść do porozumienia, cały czas obstawiamy na swoim. Czy mogę tą sprawę załatwić za plecami męża i postawić go już przed faktem dokonanym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj to mąż załatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ale jak on to załatwi to załatwi po swojemu, a ja nie chcę, żeby on dawał jej takie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p**********a rodzinka, a jak zrobisz po swojemu to mąż zostawi i kolejna samotna matka z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dajcie jej dwa imiona i życie pokaże ktore sie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się mogę zgodzić na dwa imiona, ale pierwsze musi być takie jak ja chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co druga w przedszkolu to maja albo Julia. Obrzydliwe imiona pospolite i tyle ich jak mrówkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie twoja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam Katarzyna a jest Karolina. Mąż załatwił po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy idioci co nie potrafia wspólnie wybrac imienia dziecku nie dorosli by je posiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to wybierzcie trzecie imię które wam obojgu będzie odpowiadało. To się nazywa kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie: "takie coś" tylko "coś takiego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię nadaje się Urzędzie miasta i musicie być oboje ,złożony musi być podpis przez obojga małżonków(przynajmniej w dużym mieście tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko w małżenstwie trzeba iść na kompromis, nie mozesz nazwać dziecka tak jak się mężowi nie podoba i odwrotnie, może miał jakąś koleżankę Maja, która mu nie odpowiadała? mamy czasem uprzedzenia co do niektórych imion ze względu na osoby je noszące, my przy wyborze imienia córki ustaliliśmy pewną zasadę : liberum veto, zatem powypisujcie na osobnych kartkach imiona jakie wam się podobają i wybierzcie takie które się powtórzyły na obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Imię nadaje się Urzędzie miasta i musicie być oboje ,złożony musi być podpis przez obojga małżonków(przynajmniej w dużym mieście tak jest)" ale brednie:D, chyba w dużej wiosze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:34 w dużym mieście pod nazwa Warszawa mąż sam rejestrować dziecko. W szpitalu został już umówiony do USC. Konkretny dzień konkretną godzina. Moja obecność byla zbędna. Musiał jedynie akt małżeństwa mieć że sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają ładniejsze, ale jak będzie stara po 70 Maja tak trochę dziwnie. Wgl i Julia i Maja są okropne oklepane :/ Może Daria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, opiszę ci moją historię. 5 lat temu chciałam stać synkowi na imie Dominik, mąż chciał Filip. Po ciężkim porodzie, podczas którego mąż uczestniczył, był w takim szoku ze to tak wyglądało ze kazał mi nazwać go jak chciałam. I został Dominik. W tamtym roku byłam w ciąży z córką, miała być Marcelina, za obupolna zgodą. A urodził sie Filip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś chciałam nazwać corkę Daria, teraz corka ma co najmniej 3 koleżanki o tym imieniu. Ale imię bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś u nas było podobnie:D, całą ciąże " kłócilismy się " o imię, po trudach porodu mąż przystał na imię takie jak ja chciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa ohydne, oklepane imiona. Cos jak setki obleśnych Ani czy Kasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają żenujące imię kiedyś będzie miała twojaży córka 50 lat i co.....Maja? Stara baba i Maja? Daj się leczyć. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada tacy głupi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kilkanaście lat Maje i Julki bedą takie jak dzisiaj kasie i Basie pospolite szczurki. Wysil sie troche i wymysł jakies normalne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Teraz non stop się rodza Maje, Julki lub Lenki. Sama w klasie miałam 7 Asiek. Autorko idźcie na kompromis i dajcie inne imię. My tak z mężem zrobiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszcie się, że macie tylko takie problemy:) Mam nadzieję, że to prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my końskim targiem córce daliśmy imię po mojej babci - Irmina On chciał Zosię, ja Urszulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×