Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ROSJANKI I ich TRIKI naFacetow

Dlaczego ROSJANKI sa takie cwane,pewne siebie i maja bogatych facetow czesto

Polecane posty

Gość gość
suuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie baby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sa Rosjanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki to straszne materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietacie ten program na ttv co Austriacy jezdzili poznawac dziewczyny do wschodniej Europy? W kolejkach sie dziolchy ustawialy byle zlapac meza z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Ukrainek i Rosjanek Polak to człowiek z Zachodu :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche w tym wszystkim racji. Jestem z Rosjaninem i jego poprzednia dziewczyna pochodzila z Ukrainy. Po chyba 2 latach znajomosci chciala slubu i dziecka. Jak tego nie dostala to go zostawia. Dodam,ze oboje byli mlodzi i jeszcze studiowali. Do gotowania i zarabiania pieniedzy miala 2 lewe rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo wy poleczki tak się naśmiewacie z Rosjanek i Ukrainek a jak przychodzi co do czego i trzeba się wykazać , dać doopy... No to wlasnie dajecie doopy :D klęska i ciipa zaklejona czy jaki chooj. Polki mają tak samo w UK. Angielki też ich nie znoszą, ale.... no właśnie, Angielki chodzą po Primarku i smarują się tanim bronzerem a ja nigdy w Primarku nie byłam :D dobrze się ubieram, stać mnie na rożne rzeczy , więc mnie lokalne dziewuchy chciały zabić wzrokiem i też się miedzy sobą pytały jak to jest, że POLKA ma a one nie :D Teraz mieszkam w Dubaju, Anglia jest dla mnie zbyt - rank, tacky and a mess :D:D Wiele Rosjanek traktuje Polskę tak samo, jak przejściowe zło konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega miał żonę rosjanke myślała chyba że polska to coś takiego jak niemcy bo ciągle krecila morda ze brzydko ze bieda żeby wyjechali do Niemiec , prac ani gotowac nie chciała madrowala się ze nie jest niewolnica , jak przechodzili Koło wystawy z biżuterią to ciągle wzdychala (żeby jej zapewne kupił )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla ukrainek i rosjanek Polak to człowiek z zachodu " bzdura tam jest nawet powiedzenie "kurica nie ptica polsza nie zagranyca" gadalam z jedną ukrainka w robocie i powiedziała że polska to taki sam brud i smród jak Ukraina , tylko ze u nas się trochę lepiej zarabia i jedzenie trochę tańsze , i powiedziała ze jak się uda to wyrwie jakiegoś Niemca może i wyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównywać Polskę i Ukrainę to tak jak porównywać Polskę i Czechy , różnica jest ale kolosalnego przeskoku nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że dla Ukrainek Polska to bogaty kraj? Chyba dla jakichś ostatnich wieśniar z zadoopia bez łazienki w domu... Dla normalnych ludzi Polska jest taka sobie , ani to bogate państwo ani biedne. Jeden plus jest taki, że łatwo można odsiać ludzi bez kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dodam od siebie ze Moskwą i st. Petersburg sa dużo bogatsze od Polski , i że ludzie z tej części Rosji mają Polskę ze ubogą kambodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki i rosjanki sa wredne , pracowałam nimi w niemczech i polki są dużo milsze w porównaniu z nimi , pindrza się i noszą nos zawsze wysoko , jak zobaczyłam jakie są to pozbylam się wszelkich kompleksów , to Polki bardziej pasują do obrazu miłych rodzinnych kobiet z sercem , to prawda są miłe dla facetów aż ZA MILE , nie wspominając już o gościnności w kroku w stosunku do facetów z których mogą mieć korzyść , polki z którymi pracowałam były miłe skromne i uśmiechnięte a ukrainki i rosjanki były nadetymi lalami, które myślą ze sa barbie i świat kręci się wokół nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:56 To samo Angielki. A żeby to chociaż ładne było. Oj nie, nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielenie ludzi na narodowości to bzdura i to jeszcze jaka krzywdząca dla ludzi którzy nic nie zrobili a im się obrywa , znam polki k***y znam rosjanki k***y znam ukrainki k***y , znam mile i dobre polki znam mile i dobre rosjanki znam mile i dobre ukrainki , charakter nie zależy od narodowości a od własnych predyspozycji , np rosjanki i ukrainki nie psykuja może tak facetom ale to dlatego że by w gębę zarobiły od swoich , więc to taka wymuszona siła dobroć , a jeśli chodzi o wierność to są dużo grosze od Polek , bo poprostu w Rosji i na Ukrainie ludzie nie przekładają do tego takiej wagi jak katoliccy Polacy , z resztą o ile Rosjanka u siebie zachowuje się okey tak po przyjeździe na zachód jej odwala i flirtuje z 20 chłopa bo się czuję jak gwiazda , oczywiście nie przy swoim facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki , te z bogatszych regionów, maja klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te z bogatych regionów z koleji plują na Polaków , musi być co najmniej Niemiec albo bogaty moskwiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega miał w niemczech żonę rosjanke , szkoda gadać co za cyrki z nią przeżył , one są jeszcze bardziej lupniete w łeb niż polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkie damy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki nie wezmie sobie zwyklego facata,dziada,bez kasy ! CHYBA ze papiery EU ,wchodza w gre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro faceci wiedza jakie sa Rosjanki,cwane ,to dlaczego sie z nimi wiaza ? sponsoruja je,jaki powod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rosjanki nie wezmie sobie zwyklego facata,dziada,bez kasy ! CHYBA ze papiery EU ,wchodza w gre oczko.gif XD Ale jeszcze sie dobrze zastanowi czy zdecyduje sie na tego biednego naiwniaka,bez kasy ;) ALBO papiery i zniknie,bo po co jej taki dziad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa znane na całym świcie z chorobliwego materializmu , jak one to robia ze zdobywają bogatuch facetów ? To proste grają na najniższych męskich instynktach wiedzą jaki fałszywy komplement powiedzieć żeby schlebic jak podlechtac ego faceta , polka nie ma szans u milionera bo polki mają zbyt ciepłe serca i są zbyt szczere , Rosjanka dla kasy naklamie facetowi jaki z niego boski adonis i będzie mu chelbic , polka jeśli nie pokocha naprawdę nie zmusi się do fałszywych uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tacy co leca na nie,ale niewiadomo dlaczego DO DZIS przyczyna nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce się dużo rosjanek nie widzi ale rosjanki w Niemczech to już legenda , kolega Polak powiedział że polki z Niemiec by nie tknal a na rosjanke brzydzil by się nawet zerzygac , nie wiem jak w Rosji ale w niemczech są dużo gorsze od Polek i to właśnie rosjanki w Niemczech maja opinie kochanic ciapakow a nie polki , i ogólnie polki mają opinie miłych ciepłych kluch a rosjanki uchodzą za mocno zyuzdane i wyrachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To przez te komplementy prawione facetom,przez Rosjanki i to przez to ...oni szaleja na punkcie rosjanek ? kupuja im drogie ciuchy itp,sponsoruja,zabieraja na wycieczki itp, daja im zycie w luksusie? i Ci faceci nie wyczuwaja falszu ? tacy madrzy sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś XD no i co z tego jak to i tak one czyli ROSJANKI,nadal zdobywaja bogaczy,zyja w luksusie,dopinaja swego,a polki zyja skromnie,normalnie... wiec kto na tym lepiej wychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanka nie spojrzy na faceta bez kasy,chyba ze ma plan na zdobycie papierow, to moze przemysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa cwansze od facetow. :) Bo ktory normalny mezczyzna z glowa woli wybrac cwana,przebiegla,materialistke,niz z sercem,skromna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×