Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ROSJANKI I ich TRIKI naFacetow

Dlaczego ROSJANKI sa takie cwane,pewne siebie i maja bogatych facetow czesto

Polecane posty

Gość gość
Wlasnie też zauważyłam ze ukrainki w Polsce są jak z przymusu i ze tylko gadają cały czas o Niemczech i Holandii i narzekają jak u nas źle i biednie ze w niemczech lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz żeby znalesc dobra potulna Zone trzeba szukać na Filipinach bo rosjanki i ukrainki się wyemancypowaly , chciałem jedną ukrainke w pracy poderwać - a gdzie tam ,ich klasa średnia nie interesuje , jak spytałem jednej czy ugotowałam by mi dobry obiadek (tak w zartach ) to ona " a pan polaczek łap nie ma ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo odpowiedziec a pani ukraineczka to kierunki chyba pomylila, bo na sybir to w druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam kiedyś na forum jak jakas ukrainka się wypowiadala ze kopnela w tylek męża Polaka bo gotować oferma nie umiał a jej ojciec Ukrainiec umiał , i powiedziała ze nie po to przyjechała do Polski żeby nieroba znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cos Ty chcial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne bo cala kase laduja w siebie. swoja i faceta. gdyby Polki tyle w siebie pakowaly to Rosjanki moga sie chowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki znaja te triki na facetow,a POLKI nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedza jak dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One wiedza co robia,dokladnie przemyslane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki niby lepsze od Polek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmowczynia rosjanki za piękne bo w Rosji kobieta swoją wypłatę wydaje na siebie i facet jej jeszcze ewentualnie daje że swojej , za granicą mieszkałam koło pary Rosjan (rozstali się bo Rosjanka się puściła z marokancem) no i ja się tego ilyi pytam tego Rosjanina czy jemu to nie przeszkadza ze ona tak przewala jego pieniądze a on : a czy to źle ze chce pięknie wyglądać ,jak facet chce mieć piękność to musi ja opłacać i w nią inwestować , a wcale bogaczem nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One to potrafia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda ktora ma kASE/albo Sponsora,zna dobrego chirurga +zrobi poprawki nie przesadnie ,+dobre kosmetyki +profesjonalny makijaz i KAZDA moze wygladac jak LALECZKA z obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze rosjanki sa takie wyjątkowe to pic na wodę , tak się zawsze reklamują kobiety z biedniejszych krajów , dlaczego tak o sobie nie mówią szwedki które są dużo dużo piękniejsze od rosjanek ? Typowa Rosjanka ma gębę jak polka ze wsi i straciła cnotę w wieku 14 lat , nie mówiąc o chorych modach w Rosji wśród kobiet np : wlewanie sobie alkoholu w pupę albo namaczanie tampomow w wódce żeby się narypac , rosjanki sa bardziej wyzwolone od niemek a próbują się przedtstawiac jako Maryję dziewicę , tam 15 latki zaczynają tańczyć na rurze albo taniec tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLKI sa cienkie,w porownaniu do Rosjanek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Rosjanki,bardzo dobrze potrafia sie sprzedac,bardzooo pewne siebie,pomimo ze nie sa takie piekne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to cieniasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znamy Rosjanek,wiec nie wiemy jakie trinki one na facetow stosuja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu kwestia kultury, są bardziej otwarte i pewne siebie, bo od dziecka się uczą, że tak im będzie łatwiej w życiu. Ale na pewno nie wszystkie, nie generalizujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki wiedza jak dzialac,polki nie,stad rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niktorzy marza o rosjance ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie baby dobrze sie sprzedaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki wyrobily sobie markę bo sa pewne siebie , nie są zbyt piękne a mimo to sa świcie przekonane o swojej urodzie i wyjątkowości , polki są zakompleksione skromne wstydliwe i nadmiernie cnotliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki wyrobily sobie markę bo sa pewne siebie , nie są zbyt piękne a mimo to sa świcie przekonane o swojej urodzie i wyjątkowości , polki są zakompleksione skromne wstydliwe i nadmiernie cnotliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Polki przegrywaja,wlasnie swoim zachowaniem przede wszystkim Z Rosjankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanek nie interesuja biedaki,dziady faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam rosjanki figury mają ładne ale z twarzy paszczury , No ale są cwansze od kobiet z innych krajów o wiedzą jak facetowi wejść w tyłek i mu podchlebic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalez c sie komu podoba ... Sa rozne gusta ... Dla kogos ktos bedzie brzydki,a dla innego ladny ... Wiec nie ogolniajmy ... Jednemu podoba sie roza czerwona ,drugiemu biala. Jednemu podoba sie pies BULDOG FRANCUSKI, innemu jamnik itp itp... Jednego pociagaja zaokraglone kobiety,innego szczuple. Tak jak pisalem sa rozne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki wiedza co robia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×