Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na tarasie..

Polecane posty

Gość gość

Smutno szaro buro i ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tam już kompletu ogrodowego (stoł i krzesła) ,bo mąż stoł przerznął pilarką a krzesła połamał,z drugiego kompletu kuchennego,stoł i krzesła ktore wynosiłam na taras ,też już tylko okrągły stoł pozostał i mam go w kuchni,z grila na kołkach z drewnianą półką też już nic nie zostało bo wszystko.poniszczył.A tak ciężko na to wszystko.pracowałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ze swoich pieniedzy nic nigdy nie kupi,a ja bym tak znowu chciała na wioanę czy w lecie wypić kawę na tarasie czy zjeść obiad albo coś ugrilować.Jedyne vo mi zostało to dwa durze leżaki ktore kupiłam na wypłatę w maju ubiegłego roku w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ze swoich pieniedzy nic nigdy nie kupi,a ja bym tak znowu chciała na wiosnę czy w lecie wypić kawę na tarasie czy zjeść obiad albo coś ugrilować.Jedyne co mi zostało to dwa duże leżaki ktore kupiłam na wypłatę w maju ubiegłego roku w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł RR
No to może warto również pomyśleć o roślinności na taras i pięknej kostce jaką zdecydowanie jest również Kanada Pozbruk imitujące drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian43
My na taras wybraliśmy Marmur Śnieżny z Linii Presstone. Jest to duża płyta tarasowa o pięknym wykończeniu oraz odpowiednim zabezpieczeniem przed warunkami atmosferycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×