Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zagatka Forum

Polecane posty

Gość gość
i guzik ci przegrywko do mojego trybu życia i dlaczego akurat w weekend jestem na forum ;) I rada: mniej wysyłaj c**y, więcej pokazuj czegoś innego, może kiedyś się opłaci (sprawdzone i potwierdzone) ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech tylko nikt nigdy ci nie wmówi, że posty gościa są nieważne i nie powinnaś reagować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve masz jeszcze okres? :D Jakie jest twoje stanowisko w tej sprawie babciu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo Twoje posty są niby tak bardzo błyskotliwe ależ jak ciężkie zarazem. Masz nadwagę czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreska psychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że twoje smutne życie mnie nie obchodzi, ale nie sposób nie widzieć, jak frustracje tutaj wylewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza ,Widmo Krecha, Imperium, Smof, Ewa, Mucha Iwona są wszyscy warci siebie. Trole, psychole devianci warci siebie. którzy nawet w niedzielę nie mają do kogo gęby otworzyć. Taka Ewe zabiera głos że seks w czasie okresu jej nie przeszkadza :D:D:D Staruszko kiedy masz go uprawiać jak stale pchasz posty i mądrzysz się babuleńko? W twoim wieku okres to obstrakcja :P:P Albo taka alkoholiczka Mucha z nadwagą i problemem alkoholowym :D Wkleiła zdjęcie jak chciała by wyglądać kiedyś czyli jakieś 70 kg w dół... Kusza? hejtuje i spamuje trolica, robi podszywy Muchy, Nowego, Widmo i Imperium :D🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko, czy mogę opisać tej trollicy od nadwagi, jak wyglądasz, czy mi nie pozwalasz 😭 :P :classic_cool: Wiem, wiem, nie pozwalasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zedytuj, czas już na poprawki przesłań dla gówienek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta dalej nie odkryła, po co edytuję posty, tak myślałam, że w jeden weekend tego nie ogarniesz ;) Ale nic straconego :)Kończę karmienie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, autorze pamiętaj: spokojnie zostaw mail, one tu nadal są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klopsiki ci się przypalają pewnie, ale jutro wpadniesz na chwilę? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś trolicą stalkerko Awarii:-O Mucha ma nadwagę, mieszka w Sosnowcu i pije zarywajac****isząc masę maili do Najusia :-D:-D Eve upiwklas ciasto z pleśniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za budujące słowa :-D:-D:-D Dziękuję Widmo, dzięki Tobie jej głupota będzie mnie tu dalej bawić, jak lubię. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kusza ,Widmo Krecha, Imperium, Smof, Ewa, Mucha Iwona są wszyscy warci siebie. Trole, psychole devianci warci siebie. którzy nawet w niedzielę nie mają do kogo gęby otworzyć. Taka Ewe zabiera głos że seks w czasie okresu jej nie przeszkadza. Staruszko kiedy masz go uprawiać jak stale pchasz posty i mądrzysz się babuleńko? W twoim wieku okres to obstrakcja jezyk.gifjezyk.gif Albo taka alkoholiczka Mucha z nadwagą i problemem alkoholowym smiech.gif Wkleiła zdjęcie jak chciała by wyglądać kiedyś czyli jakieś 70 kg w dół... Kusza? hejtuje i spamuje trolica, robi podszywy Muchy, Nowego, Widmo i Imperium Ulubiony post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.47 Nie możesz wymagać od upośledzonego, by sam się zdiagnozował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kwoka ma z tym mailem? Eve na co czekasz? Aż autor wywoła cię do odpowiedzi? LUB rozwiedziona Ciekawską? Podobno jest we Wrocławiu u Wolfa:-P Lepi pierogi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widuś nazbierłeś całą reklamówkę czereśni dla Eve? Sraczki dostanie po nich :-D Idź kogoś podszyć lub spamować dzieciaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och, oczywiście, że uderzyłam ;) W hojnym wysyłaniu przysłowiowej c**y nie ma nic złego, bo każdy robi, jak lubi i to nie podlega ocenie :) Ale widocznie to zabawa dla mądrych, co się potem niczego nie spodziewają. A jak się spodziewają, a potem z tego nic nie zostaje, to zostają pomarańczowe byty na forum, kąsające całe dnie ;) Ich jest tu kilka. Z tą na przykład "panią" gość dziś znamy się doskonale, regularnie do mnie pisze :)Tobie też miłej, Widmo :) (Widmo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto co Ty masz z tymi przecinkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk Ewy
Znowu wbiła się na krzywy ryj i pierdzi :-OBabciu klopsy cię palą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve ma wyj****e bardzo bez przerwy :-D:-D:-D Uwielbiam Cię Głuptasku! 👄 a teraz wybacz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo. Przecież Kusza ma makijaż na tym zdjęciu. Wiedziałem też dwa i Kusza wyobraź sobie- maluje się. Mniejsza z tym. Mnie nie przekonasz. Kusza to zły człowiek. A zło jest brzydkie. Kobieta zdolna do bezwzględnego hejtu. I do najobrzydliwszych, odhumanizowanych projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty tego nie zrozumiesz. Jesteś taki sam. Zły. Na złu zbudowałeś swoje 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody, że Ola Dark to Petrov albo stulcie dziób. Fałszywymi dowodami też można skrzywdzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama edytujesz psychopatko Iwonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy proszono Petrova o dowody że Madzia to stara prostytutka, Kusza się tylko śmiała. Kusza. Kuszeńka. I dlatego mądrości o dowodach wsadź sobie w d/u/p/ę. Cała jej postawa to dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia, jesteś lepsza niż kogel-mogel, istny ulepek słodzący 😭 Chichoczę zawsze jak czytam "gruba Mucha z Sosnowca" :D Ciekawe, czy lepiej się żyje, gdy się obraz świata opiera na pobożnych życzeniach 😴 Ja tam jednak wolę na realiach ;)Zeżrą nas tu całkiem zaraz :P Czyli mówisz nowy paśnik, zanim gęsior wróci z mamusią z kościoła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda to stara prostytutka piertoli się z niedźwiedziami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda78 odgryzła żółtego sopla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×