Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Teściowa ma 43 lata i jest w ciąży i już zapowiedziała że będzie nam codziennie na kilka godzin, czasem na cały dzień dziecko do opieki przywozić bo ma swoją firme i chce dopilnować wszystkiego, dodam że ja też jestem w ciąży, rodzimy w podobnym terminie, tyle że ja nie pracuje. Co byście zrobiły na moim miejscu, trochę głupio się nie zgadzać bo i tak bede siedziała w domu, ale z drugiej strony jak ja sobie dam rade?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, w odwrotną stronę to działa - synowe mogą przywozić dzieci (nawet sztuk kilka) babciom do opieki bo te nie pracują. To czemu byś Ty nie mogła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no synowe raczej nie przywożą noworodków na całe dnie do teściowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to pomocy nie chcieć i nie być później dłużnikiem. Ale jesteśmy tylko ludźmi. Teściowa może cię poprosić czasem o pomoc ale skoro rodzisz sama własne pierwsze dziecko to nie wiem jak sobie dasz radę z dodatkowym czyimś bobasem. Swoje jeśli płacze przystawiasz do piersi i się uspokaja wiesz co robić a czyjeś? Balabym się takim malenstwem opiekować jeśli sama mialabym noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, już teściowa zostawia ci noworodka i leci do pracy- dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz moda na piętrowe prowokacje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka, nie to nie prowokacja, moja teściowa jest dziwna i wydaje mi się ze ta ciąża to wpadka z nowym partnerem,z którym i tak jej się nie układa,ona nie bardzo chce tego dziecka, jakiś czas temu powiedziała że sobie tylko plany pokrzyżowała i boje się ze bedzie nam teraz to dziecko podrzucać, już pytała się co w wakacje robimy bo ona by sobie na Kanary poleciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale po 40 jej odwaliło, mąż jest bardzo zaskoczony jej zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jasno, że polecasz nianię, bo to twoje pierwsze dziecko i nie masz tyle doświadczenia, żeby sobie radzić z dwójką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie uznaje niań, mowi że tyle co się nasłuchałą o nianiach to nigdy się nie zdecyduje. Naoglądała się jeszcze tego fikcyjnego programu o niani i myśli że to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz że nie będziesz jej dziecka pilnować i tyle..co za problemy z d"py ja prdl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej, że nich podrzuca tylko wtedy, gdy oboje jesteście w domu, bo wtedy każde z Was zajmie się jednym, bo Ty sama z dwójką nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co na te brednie odpowiadacie? powiedz to, powiedz tamto. Durne prowo i szkoda czasu na rozważania. Baba stara rodzi i na kanary się wybiera, dajcie spokój... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślisz ze nie ma takich ryczących czterdziestek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że więcej jest debilek fabrykujących takie prowo, niż dojrzałych kobiet z takim problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a myślisz ze nie ma takich ryczących czterdziestek?" Ja myślę, że jest wiele ryczących 40stek ale jesli zostają matkami, to są bardziej czułe, opiekuńcze i mniej egoistyczne niż młode. A ten temat to najdurniejsze prowo jakie tu czytałam. Jeśli by w to wierzyć, to autorka jest chyba upośledzona i niema, bo nie umiałaby powiedzieć teściowej "nie"? "spadaj na drzewo kobieto". Żeby wymyślić dobre prowo, to trzeba być inteligentnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×