Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lotikoti

Co kupić na urodziny

Polecane posty

Gość lotikoti

Zbliżają się urodziny mojego faceta i mamy pomysł, żeby zrzucić mu się ze znajomymi i rodziną na droższy prezent. Jednym z pomysłów jest telefon z serii outdoorowych-wytrzymałych. Wstępnie patrzyłam na Caty, Getnord i GoClever. Co sądzicie o nich? Caty są bardzo popularne na rynku z tego co widzę, goclever jakoś nie jestem pewna, Getnord też dość swieże w Polsce, ale z ciekawymi bajerami. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ametyścik01
Dobry pomysł, zwłaszcza tą zrzutką. Z tymi prezentami to zawsze jest problem, chociaż ja w tym roku takiego nie miałam. Mąż ciągle narzekał na swój niewygodny fotel w gabinecie, poszukałam, popytałam i kupiłam mu coś takiego http://gdmmeble.com/fotele-gabinetowe/990-fotel-atom-brazowy-halmar.html W sumie niedrogi i bardzo mu sie spodobał, a co najważniejsze twierdzi, że jest bardzo wygodny. Zatem zakup udany, a prezent trafiony w gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotikoti
@Mirabelka Dobry pomysł, u mnie w rodzinie już chyba wszyscy mają takie zegarki i każdy sobie ceni. Dla mnie chyba najwygodniejszą ich opcją jest informowanie o tym jak ktoś dzwoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
Wydaje się to oryginalne ale ja kupuje zestaw kosmetyków samochodowych ostatnio wybrałam chemie motoryzacyjną czyli preparaty do pielęgnacji wnętrza : total-care.pl/cat-pl-5-Pielegnacja-wnetrza.html Uważam, że to fajny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×