Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nena2o

BETA hcg 0,2 ?

Polecane posty

Cześć mam dośc nurtujące pytanie odnoście testu BHCG. Wiem że sie pospieszyłam, ale juz 7 dni po owulacji wykonałam badania i własnie dziś odebrałam wyniki : BHCG 0,2 mIU/ml [ 0,0 - 5,0] Czy istnieje jakaś możliwość, że jednak jestem w ciąży ? Jak nie to w takim razie skąd te śladowe ilości hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak ciązy na chwilę obecną a co dalej to nie ma innej opcji jak tylko poczekac. A czemu tak prędko robiłaś betę? masz pewność co do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jestem niecierpliwa ;( Dodatkowo w tym miesiącu zaczęliśmy starania i po owulacji zaczęły mnie boleć jajniki, krzyż oraz do tej pory mam dziwne bole podbrzusza - takich nigdy nie miałam. To raczej mało prawdopodobne, że za pierwszym razem się udało, ale właśnie te wszystkie objawy skłoniły mnie do zrobienia testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad pewność co do momentu owulacji?? Robiłaś testy czy może monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1397
Beta nie zawsze wynosi równe 0 u kobiety nie będącej w ciąży. Twój wynik nie jest wiarygodny- jest za wcześnie. Powtórz test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyliczałam kalendarzem dni płodnych ponieważ cykle mam bardzo równe (30 dniowe) dodatkowo stosowałam testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak myślałam, że za wcześnie skoczyłam do labo. Cóż tak to jest jak człowiek w gorącej wodzie kąpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na betę minimum 10 dni po owulacji, ja dziś byłam na niej i mam wynik 2,4 i nie jest to ciąza ,jestem dwa dni przed @ czyli 27dc a cykle mam 27-28 dniowe ,u mnie owulacja była 13-14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem dobrej myśli bo dalej mam takie same objawy a dziś trzy testy ciążowe pokazały bladą ( ale widoczną !) kreskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Nena20 jestes w ciazy? Jestem ciekawa bo mam taka sama syt jak ty. Tez wyszlo mi 0,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest negatywny wynik. Niektóre laboratoria podają tylko mniej niż 2 np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok:( ja mialam miesiaczke 13.07, owulacja 24.07 stosunek 25.07 test beta hcg zrobilam 3.08 i wyszlo mi <0,2 zazwyczaj wychodzilo <0,1 czy jest mozliwosc ze za wczesnie zrobilam beta hcg. Miesiaczke powinnam dostac 10.08 (cykle 28dniowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym razem, gdy czytam takie posty utwierdzam się w przekonaniu, że badanie beta hcg BEZ WSKAZAŃ powinno kosztować minimum 5000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przypuszczenie ze jest sie w ciazy jest wkazaniem do bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc zgadzam sie nie bylyby takie podziurawione od tych igiel heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem w ciąży, za dwa miesiące urodzę córeczkę. Betę zrobiłam ponieważ podejrzewałam że mogę być w ciąży i jednak to była prawda. To zwykłe badanie krwi, czulsze niż test ciążowy, nie rozumiem o co ten bulwers. kto che ten sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to że 30 procent kobiet, ktore widzą pozytywną betę za kilka dni tracą ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąże można również stracić i po pozytywnym teście ciążowym, czy potwierdzeniu ciąży przez ginekologa... bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podejrzewasz, ze jestes w ciazy to robisz test ciazowy kupiony w aptece za 5zl -10zl wedlug instrukcji. Instrukcja jest czytelna i prosta jak budowa cepa. Czekasz 5 minut na wynik patrzysz na wynik jesli II no to dzwonisz do lekarza i prosisz o wizyte za okolo 2 tyg. Jesli I to wyrzucasz zuzyty test. Jak jestes w tej ciazy to na USG lekarz cos zobaczy po 2 tyg byc moze juz bijace "serce" . Jak jest to zaklada karte daje skierowanie na badania i tak kontrola do porodu. Czasem jak wystepuja plamienia lub jakies nieprawidlowosci np nie widac na USG jakies podejrzenia no to wiadomo zlecaja bete. Wtedy oceniaja co moze sie dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie zauważyłyście, że niektóre kobiety też z odczytaniem wyniku testu mają problem, zwłaszcza jak jest wczesna ciąża- i widzą albo nie widzą. Beta też jest prosta - idziesz pobierają krew i wsio - ez nerwów czy przypadkiem nie zapomnisz rano nasikać na test, czy test jest uszkodzony czy nie - bo i o takich przypadkach słyszałam, że robiły po 6 testów i się dopatrywały. Ja się cieszę ze mamy dostępne takie badania. I co niedługo testów ciazowych tez bedziecie zabraniać - bo jeszcze wydzie pozytywny a u ginekologa okaże się ze jednak nie ? Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem że stary wątek ale może Mama się odezwiesz i napiszesz czy okazało się że to ciąża??? Też mam wynik 0,2 po 8 dpo i nie wiem co myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

słownik mi zmienił, chodziło mi o Nena2o z pierwszego wątku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem że stary wątek ale może Mama się odezwiesz i napiszesz czy okazało się że to ciąża??? Też mam wynik 0,2 po 8 dpo i nie wiem co myśleć...

Wynik wskazuje na brak ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jutro powtórzę bete ale póki co odchodzę od zmysłów.... testy ciążowe póki co negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

jutro powtórzę bete ale póki co odchodzę od zmysłów.... testy ciążowe póki co negatywne..

A jak ma ci wyjść test ciążowy 8 dni po owulacji, jak nie negatywnie??? Test domowy robi się minimum 14 dni po, a bete 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

powtórzony wynik to nadal 0,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwa

No to brak ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

6 czerwca mój wynik był 1mlU/ml a 13 czerwca 0,2mlU/ml od dwóch tyg silne bóle brzucha i powinnam dziś krwawić ale jeszcze nic nie ma czy to może oznaczać wczesna ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 3

Witam . Beta hcg 0.2 a prolaktyna 30..o czym to świadczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Prolaktyna czy progesteron? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×