Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia 1111

odchudzanie potrzebne wsparcie

Polecane posty

Gość wierzbacka
Suplementy z błonnikiem jak najbardziej wskazane. Ja swego czasu bardzo długo zmagałam się z zaparciami i był to dosyć wstydliwy problem... Kiedyś Pani w aptece poleciła mi colon slim, skierowany własnie do tych, co to ciagle się odchudzają. No i rzeczywiście po pewnym czasie zauwazyłam efekty a teraz po zaparciach nie ma śladu i udało mi się unormować i ustabilizować wagę. W końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrzebuję wsparcia w przytyciu nie mogę już patrzeć na moje wystające żebra i chude nogi. Jem już kolacje i staram się odżywiać białkowo i przytyję jak kilogram to już się cieszę ale jestem też nerwusem i chyba to nerwy spalają nie pozwalają mi przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi03
Jesli chcesz schudnąć to musisz wcześniej dokładnie przestudiować jakie chcesz osiągnąć efekty i z czego możesz ew. zrezygnować .Co do nagłej i intensywnej diety trzeba uważać.Zawsze może wystąpić efekt jojo. Ja wolę dodatkowo nosić jeszcze bieliznę antycellulitową i korygująca z orirose. Kupuję najczęściej tutaj http://orirose.pl/ bo wiem ,że materiał z którego wykonują bieliznę jest przyjazny skórze i wytrzymały na pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie chcę mi się wierzyć że udało mi się schudnąc.Z nadwagą walczyłam 7 lat bez skutecznie.O Foreverslimie dowiedziałam się od koleżanki spróbowałam i w końcu mi się udało.Szkoda że tak późno się o nich dowiedziałam bo szczuplejsza była bym dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ja chudnę :) Nie głodzę się ale uważam na to co jem i zupełnie odstawiłam cukier pod każdą postacią :) Nadal pije colon slim, nie mam po nim takiego apetytu i zero zaparć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochani wiosna już już... Kto z Was nie marzy o pięknej i zgrabnej sylwetce? Oczywiście wygląd to nie wszystko! Kto z Was nie marzy o tym, żeby cieszyć się zdrowiem fizycznym i dobrym samopoczuciem każdego dnia? Emotikon:* Napisz w komentarzu "TAK" a odezwę się do Ciebie Emotikon usmiech.gif Czy jesteś gotowa na zmiany? Emotikon usmiech.gif Czy chcesz poprawić swój wygląd zewnętrzny? Czy chcesz poprawić swoje samopoczucie? Zastanawiasz się, jakie działanie ma woda z cytryną na twój organizm? Już mała szklanka pozwoli ci od rana zacząć zdrowo dzień. Pomaga oczyścić organizm, poprawia trawienie, przyspiesza metabolizm i dodaje energii. Jakie jeszcze właściwości ma taki napój? Lepiej go pić na czczo, czy z dodatkiem miodu? Poznaj wszystkie fakty na temat wody z cytryną! Zawsze rano sięgasz po słoik ulubionej kawy i zaraz po przebudzeniu musisz wypić „pobudzającą” małą czarną? To nieodosobniony przypadek, bowiem większość osób ma tendencję do zaczynania dnia od picia ciepłych napojów. A gdyby tak zmienić coś w swoim życiu i zamiast tego, zaraz po wstaniu z łóżka, wypijać dużą szklankę ciepłej wody z cytryną? Taka kuracja przyniesie same pozytywne efekty, które będą widoczne już po kilku dniach. Lekko przegotowana woda z dodatkiem soku z połówki cytryny spowoduje, że zapomnisz o piciu kawy i herbaty o poranku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć dzięki tabletką Foreverslim.Może nie mam za dużego porównania bo stosowałam tylko te tabletki.Spadek wagi jest na prawdę duży i jeżeli jeszcze raz miałabym podjąć decyzję jakie tabletki wybrać powtórnie wybrałabym Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w 1.5 miesiąca ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywistość jest taka że żaden suplement nam nie pomoże jeżeli sami nie wprowadzimy zmian w swoim życiu.Slimunox jest skuteczny ale żeby schudnąć potrzeba jeszcze przejść na dietę i się ruszać.To daje 100% pewność że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki osiągnęłam po zastosowaniu Foreverslimu. W 3 miesiace pozbyłam się 12 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po miesiącu kuracji Foreverslim i na razie spadło mi 4 kg  oczywiście poza samymi tabletkami wykonuję cwiczenia i zdrowo się odżywiam, będę kontynuować kurację bo efekty są naprawdę widoczne, mam nadzieję, że bez efektu jojo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego odchudzanie jak właśnie tabletki Foreverslimu. To właśnie dzięki nim schudłam 13 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataKozidra
Podziwiam i bardzo mocno trzymam kciuki!!!! Pamiętaj, że odchudzanie to nie jest jakaś czarna magia, a jedynie małe kroczki, które trzeba wybierać i wykonywać każdego dnia. Ja się już tak pozbyłam kilkanaście niepotrzebnych kilo, chociaż do tej pory zdarza mi się mieć wahania plus minus kilka kilo... ale jestem na jeszcze lepszej drodze niż mogłam to sobie wyobrazić. W sumie to oni mi pomogli http://odchudzanie-suplementy.pl ~ Blog Odchudzanie Suplementy ~ Sprawdzone sposoby na odchudzanie - wejdź na stronę sama i poczytaj sobie kilka artykułów, zobacz co by dla ciebie pasowało i sama się przekonaj, że ten niefajny tłuszcz i boczki wcale nie są takie niepokonane. Raz jeszcze - mocno trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia i jak Ci idzie? Ja jestem w podobnej sytuacji odchudzam się od dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odstawiłam słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Jak dla mnie to nie ma lepszego sposobu na pokonanie nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Przez 3 miesiące obok diety brałam po 2 tabletki tego środka. W tym czasie nie miałam żadnych problemów, dodatkowo przestało mnie męczyć poczucie głodu. Tak jak napisałam,, moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak właśnie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastka

U mnie sprawdziła się Foreverslim ale w połączeniu z dieta i ćwiczeniami.Dzięki takiemu zestawieniu schudłam bardzo dużo.Chociaż wcześnie próbowałam schudnąc na różne sposoby bez widocznych efektów.Po Foreverslimie efekty są widoczne do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzanna

Jak dla mnie to że udąło mi się schudnąć, zawdzięczam właśnie Slimunox, wcześniej próbowałam różnych środków z marnym efektem. Teraz 12 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×